Piękna partnerka zawodnika

Młody gwiazdor Lecha Poznań ma ultraseksowną partnerkę. Jej zdjęcia roztapiają najtwardszy lód, zachwyca urodą

2023-03-12 9:20

Lech Poznań być może w lidze nie prezentuje się wyśmienicie, ale za to w europejskich pucharach gra jak z nut. Potwierdzeniem tego było ostatnie spotkanie z Djurgardens, wygrane przez Kolejorza 2:0. Wielu fanów zwróciło uwagę na grę Michała Skórasia. To obecnie największa, młoda gwiazda Lecha. Sporo mówi się również o jego partnerce. Ada Mizgalska to niebywale piękna kobieta.

Lech Poznań jest o krok od awansu do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy, a krok w tym kierunku lechici zrobili w miniony czwartek. Na własnym terenie pokonali Djurgardens i do Szwecji udadzą się z dwubramkową zaliczką. Może być to kolejna piękna karta historii napisana przez Kolejorza w europejskich pucharach. W dodatku LKE to również wyborne okno wystawowe dla młodych zawodników polskiego klubu, a na pewno wielu skautów ma już w swoim notesie zapisane nazwisko Michała Skórasia. To obecnie największy talent Kolejorza.

Michał Skóraś dziewczyna. Gwiazda Lecha spotyka się z seksbombą

Niewykluczone, że już latem skrzydłowy zdecyduje się zmienić pracodawcę i wyjedzie do zagranicznego klubu. Wówczas miejsce zamieszkania zmieni najprawdopodobniej także Ada Mizgalska. Influencerka jest od kilku lat partnerką Skórasia i zachwyca kibiców urodą. Sama ma wiele wspólnego ze sportem, bo w 2019 roku zajęła trzecie miejsce w Pucharze Polski Juniorów w Taekwondo. Na jej profilu na Instagramie można również zauważyć, że sił próbowała w pole dance. Kibice są przede wszystkim zachwyceni urodą blondwłosej piękności, której zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej.

PKO Ekstraklasa 2023.03.06
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze