Najlepszy piłkarz ekstraklasy niczym Lewandowski. W takich okolicznościach Ivi Lopez pokazał nagrody

2022-05-24 18:01
Ivi Lopez ma apetyt na gole, tytuł i kolejne serduszka. To ona jest inspiracją gwiazdy Rakowa
Autor: Instagram Ivi Lopez ma apetyt na gole, tytuł i kolejne serduszka. To ona jest inspiracją gwiazdy Rakowa

Niedawno zakończony sezon w ekstraklasie miał jednego bohatera. Zdecydowanie należał do niego. Wprawdzie Ivi Lopez nie został mistrzem Polski z Rakowem, ale nie przeszkodziło mu to w wygraniu najważniejszych indywidualnych nagród. Podczas gali ekstraklasy w Warszawie Hiszpan zgarnął trzy wyróżnienia. As wicemistrza Polski w takich okolicznościach pokazał nagrody.

Ivi Lopez został królem strzelców ekstraklasy. Zdobył 20 bramek. Jest trzeci Hiszpanem, który wygrał w tej klasyfikacji w Polsce. Wcześniej triumfowali Carlitos w barwach Wisły Kraków oraz Igor Angulo w Górniku Zabrze. Hiszpański as Rakowa zwyciężył w dwóch kategoriach. Został wybrany "Pomocnikem sezonu" oraz "Piłkarzem sezonu" w polskiej lidze. W mediach społecznościowych zamieścił wpis odnośnie tych wyróżnień, a także dodał kilka zdjęć z gali ekstraklasy jak i po niej. Nagrody pokazał m.in. leżąc na łóżku. Tak jak kiedyś po sukcesach zrobił to Robert Lewandowski. - To był dla mnie specjalny dzień - zaczął wpis gwiazdor Rakowa na Instagramie. - jestem bardzo zadowolony, że dostałem tyle nagród od moich kolegów z ligi, którzy na mnie głosowali. To był niesamowity sezon zarówno dla mnie jak i zespołu. Bardzo dziękuję ludziom, którzy byli u moje bolu podczas całej tej przygody. Najlepsze dopiero nadejdzie... - zapowiedział.

Maciej Skorża o transferach Lecha na Ligę Mistrzów. Mówi o zastrzyku, rzucił prezesom wyzwanie [WYWIAD]

Podczas gali ekstraklasy Ivi Lopez przybył w towarzystwie ukochanej. Sheyla Felguera nie ukrywała radość z sukcesu partnera. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, że mogliśmy przeżyć ten wieczór - napisała w mediach społecznościowych Hiszpanka. - Nie da się wytłumaczyć tych emocji. Trzy super ważne nagrody. Jesteś godny podziwu Ivi Lopez - dodała Shelya Felguera o gwieździe Rakowa Częstochowa.

Kosta Runjaić o wyzwaniach w Legii. Tego w pierwszej kolejności będzie od siebie wymagał w stolicy [WIDEO]

Sonda
Czy Ivi Lopez to najlepszy cudzoziemiec w historii ekstraklasy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze