Michał Skóraś

i

Autor: Cyfra Sport Michał Skóraś

Mocne słowa!

Największy talent Lecha odejdzie z klubu! Mocne słowa prosto z klubu, wszystko zostało wyjawione!

2023-02-23 7:18

Lech Poznań straci, najprawdopodobniej, swoją największą gwiazdę! Dyrektor sportowy klubu z Wielkopolski, Tomasz Rząsa, udzielił wywiadu, w którym jasno powiedział o tym, że Michał Skóraś opuści klub "Kolejorza". Jego wypowiedź nie pozostawia grama wątpliwości.

Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Lecha Poznań, udzielił bardzo krótkiej, ale rzeczowej wypowiedzi w sprawie jednego z najlepszych piłkarzy ekipy "Kolejorza". Okazuje się, że Michał Skóraś, już raczej na pewno, po sezonie pożegna się z polską ligą i będzie próbował swoich piłkarskich sił na zachodzie. Te słowa nie pozostawiają cienia wątpliwości.

Lech Poznań straci młodą gwiazdę. Michał Skóraś ma opuścić "Kolejorza"

Michał Skóraś jest bez wątpienia jednym z największych talentów występujących obecnie w polskiej lidze i wielką gwiazdą Lecha Poznań. Dzięki dobrym występom w Ekstraklasie i w Lidze Konferencji UEFA dostał on powołanie na mundial w Katarze, a zachodnie kluby coraz cżęściej zaczęły o niego pytać. W rozmowie z portalem "meczyki.pl", dyrektor sportowy "Kolejorza", Tomasz Rząsa potwierdził, że to półrocze będzie raczej ostatnim dla Skórasia w klubie ze stolicy Wielkopolski.

- Nie jest tajemnicą, że latem prawdopodobnie nas opuści - przyznał działacz Lecha.

W podobnym tonie już w grudniu 2022 roku wypowiadał się prezes Lecha, Piotr Rutkowski.

- Wiemy, że wyjazd to dla niego kolejny krok i jesteśmy na to przygotowani. Wiele lat temu nauczyliśmy się, że taka jest kolej rzeczy. Ekstraklasa robi się dla niego za mała. Musi iść dalej, rozwijać się - mówił prezes Lecha.

Sonda
Które miejsce zajmie Lech - z Michałem Skórasiem w składzie - na mecie sezonu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze