Nie uwierzycie, co zrobił Artur Boruc w trakcie meczu z Leicester. Jego koledzy walczyli, on błyszczał na salonach

2021-11-25 21:57
Artur Boruc
Autor: Cyfra Sport Artur Boruc podczas meczu ze Świtem Skolwin

Artur Boruc od dłuższego czasu nie uczestniczy w meczach Legii Warszawa z powodu kontuzji, to też nie mógł wziąć udziału w spotkaniu przeciwko Leicester City. Wiemy, co robił były bramkarz reprezentacji Polski w trakcie, gdy jego koledzy walczyli o punkty na Kings Power Stadium. Okazuje się, że piłkarz wybrał brylowanie na warszawskich salonach.

Artur Boruc jest wielkim nieobecnym w trakcie ostatnich spotkań Legii Warszawa. Były bramkarz reprezentacji Polski od pewnego czasu uskarża się na problemy zdrowotne, przez co nie został zgłoszony przez klub do występu przeciwko Leicester City. Okazuje się, że w trakcie gdy jego koledzy toczyli bój z "Lisami" na Kings Power Stadium, on, wraz z żoną, zdecydował się pokazać na warszawskich salonach.

Marta Linkiewicz gwiazdą telewizji? Mogły ją oglądać miliony Polaków, podjęła ważną decyzję

Wiemy, co robił Artur Boruc w trakcie meczu z Leicester. Pojawił się na salonach

Powodem, dla którego Artur Boruc wraz z małżonką postanowili brylować  na warszawskich salonach były dziesiąte urodziny luksusowego centrum handlowego Vitkac. Były bramkarz m.in. Celtiku FC i Southampton został złapany przez fotoreporterów w otoczeniu gwiazd. Jak wiadomo, na imprezie urodzinowej jednego z najbardziej ekskluzywnych miejsc stolicy pojawili się także: Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, Małgorzata Socha, Monika Olejnik, Katarzyna Warnke, Karolina Gilon, Karolina Pisarek, Maja Sablewska, Monika Richardson, Joanna Horodyńska, Lara Gessler, Mandaryna, Klaudia El Dursi, Angelika Mucha, Natalia Klimas, Karolina Szostak, a także Małgorzata Kożuchowska.

Bartosz Kurek wyjawił całą prawdę o rodzicach. Potrzebował ich, przeżył bardzo ciężkie chwile

Aby zobaczyć zdjęcia pięknej żony Artura Boruca, przejdź do galerii poniżej.

Boruc motywował kolegów. Kibice czekają na jego powrót

Nie da się ukryć, że fani Legii Warszawa bardzo czekają na to, aż utytułowany bramkarz wróci do bramki "Wojskowych". Data ponownej gry doświadczonego golkipera nie jest jeszcze co prawda znana, ale sam Boruc, nie tak dawno motywował swoich kolegów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Trzymajcie się razem, uwierzcie w siebie i zaufajcie swoim umiejętnościom. No i walczcie - napisał Artur Boruc na swoim Instagramie.

Sonda
Czy Legia Warszawa spadnie z PKO BP Ekstraklasy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze