Nieoficjalnie: Legia Warszawa szuka trenera. Ma mieć kandydata na zastąpienie Michniewicza

2021-10-17 21:46
Czesław Michniewicz
Autor: Marcin Wziontek Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz przełknął kolejną, gorzką pigułkę, jaką była przegrana z Lechem Poznań. Jak dowiedział się portal "meczyki.pl", przyszłość Michniewicza w roli opiekuna Legii dobiega końca, a władze mistrzów Polski już teraz rozglądają się za zastępstwem. Poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Czesław Michniewicz może się martwić o swoją przyszłość. Zdaniem portalu "meczyki.pl", szefostwo klubu z Łazienkowskiej jest dalekie od optymistycznej oceny pracy Michniewicza w roli opiekuna pierwszego zespołu i już przed meczem z Lechem Poznań w gabinetach klubowych miał pojawić się wątek następcy byłego szkoleniowca Zagłębia Lubin.

Dramatyczne sceny w Holandii! Trybuna zawaliła się pod kibicami, było o włos od tragedii

Czesław Michniewicz zapłaci za słabe wyniki Legii w lidze? Media podają sensacyjną wiadomość

Zdaniem portalu "meczyki.pl", już przed meczem z Lechem Poznań, w gabinetach klubowych mistrzów Polski mówiło się o konieczności zmian w sztabie szkoleniowym Legii Warszawa. Władze klubu, według informacji medialnych, miały już nawet rozmawiać z potencjalnym następcą Michniewicza. Wiadomo jedynie, że klub myśli o tym, aby następcą dla trenera został Polak. Więcej szczegółów nie wiadomo, ale w wywiadzie po meczu z Lechem sam Michniewicz sugerował, że jest świadom swojej przyszłości w klubie.

- Mam świadomość, co się dzieje w takich sytuacjach - mówił szkoleniowiec po zakończonym spotkaniu z liderem piłkarskiej Ekstraklasy.

Wyciekło zdjęcie Agnieszki Radwańskiej z Janowiczem. Z jego twarzy aż się lało!

Aby zobaczyć, jak Czesław Michniewicz świętował ogranie Leicester City w Lidze Europy, przejdź do galerii poniżej.

Kto za Michniewicza? Plotkuje się o jednym nazwisku

Od dłuższego czasu do Legii Warszawa przymierza się kandydaturę Marka Papszuna. Trener Rakowa Częstochowa jest odpowiedzialny nie tylko za awans "Medalików" do elity, ale także za wicemistrzostwo w sezonie 2020/2021 oraz wygranie Pucharu Polski. Nie wiadomo jednak, czy wizja pracy w Warszawie może odpowiadać szkoleniowcowi, który ma w Częstochowie bardzo mocną pozycję i który walczy o kluczowe lokaty w Ekstraklasie.

Sonda
Czy Czesław Michniewicz powinien zostać zwolniony z Legii?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze