Miedź Legnica

Autor: Cyfra Sport

Niespodziewane sceny na meczu w Legnicy! Piłkarze zlani zimną wodą [ZDJĘCIE]

2020-06-02 21:51

Nie tylko PKO Ekstraklasa wróciła do gry. We wtorkowe popołudnie walkę o punkty wznowiły zespoły z Fortuna 1. Ligi. Najciekawiej zapowiadającym się spotkaniem 23. kolejki zaplecza Ekstraklasy była rywalizacja w Legnicy, gdzie Miedź podejmowała Stal Mielec. Od pierwszych minut na boisku działo się wiele, ale piłkarzy niespodziewanie postanowił ostudzić... zraszacz.

Zaledwie kilka dni po restarcie Ekstraklasy do rywalizacji o awans przystąpiły także kluby Fortuna 1. Ligi. W tym sezonie rywalizacja o promocję jest niebywale zacięta. W grze nadal jest aż kilka klubów. Bo należy pamiętać, że zespoły z miejsc od 3-6 wezmą udział w play-offach o awans. W gronie tych klubów są zarówno Miedź Legnica, jak i Stal Mielec.

OGROMNY pech Pawła Brożka. Bolesne złamanie i koniec kariery legendy Wisły Kraków

Obie drużyny we wtorkowy wieczór spotkały się w bezpośredniej rywalizacji na Dolnym Śląsku. Tempo spotkania było naprawdę zawrotne, bo już w jedenastej minucie bramkę zdobył Michał Żyro. Miedź odpowiedziała jednak błyskawicznie, bo już po czterech minutach był remis, a do wyrównania doprowadził Marquitos. Chwilę później stało się coś nieoczekiwanego.

Zbigniew Boniek stracił bliską osobę przez koronawirusa. Opowiedział o śmierci przyjaciela

Przy polu karnym Stali Mielec nagle włączył się zraszacz. Skonsternowani piłkarze początkowo nie wiedzieli skąd na ich koszulkach wzięły się krople zimnej wody. Awarię udało się jednak błyskawicznie naprawić i piłkarze mogli wrócić do gry. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Stali 2:1.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj