Ogromne kłopoty byłej prezes Wisły Kraków. Marzena S. ma zostać aresztowana!

2019-09-12 15:31 MD
Marzena S., była prezes Wisły Kraków
Autor: CyfraSport Marzena S., była prezes Wisły Kraków

Była prezes Wisły Kraków, Marzena S., została we wtorek zatrzymana przez Centralne Biuro Śledcze. Jak podał portal tvn24.pl, nad kobietą ciąży zarzut wyłudzenia z klubu co najmniej kilkuset tysięcy złotych. Wszystko wskazuje na to, że 39-latka prędko do domu nie wróci. Kolejnym krokiem wobec niej ma być zastosowanie trzymiesięcznego aresztu.

S. nie jest jedyną zatrzymaną w tej sprawie. Funkcjonariusze CBŚ ujęli także Annę M.-Z., żonę gangstera, który w czasach prezesury zatrzymanej kobiety kontrolował krakowski klub. Ponadto zdecydowano się zatrzymać Tadeusza C., który w przeszłości był wiceprezesem Wisły, a w okresie szefowania S. był członkiem rady nadzorczej klubu, a także Roberta S. - byłego wiceprezesa "Białej Gwiazdy".

O tym, że wobec Marzeny S. ma być zastosowany trzymiesięczny areszt, poinformował na Twitterze dziennikarz TVP 3 Kraków, Łukasz Krasny. 

S. pełniła funkcję prezesa Wisły Kraków od sierpnia 2016 roku do grudnia 2018 roku. Jak ujawnił reportaż "Superwizjera" TVN, klub w tym czasie był opanowany przez gang kiboli pod nazwą "Sharks". Gangsterzy mieli kontrolować klubowe finanse i uczynić z "Białej Gwiazdy" - jak określił to Szymon Jadczak, twórca publikacji - "punkt przerzutowo-dystrybucyjny" narkotyków.

Najnowsze