Podbeskidzie - Lechia TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Podbeskidzie - Lechia STREAM ONLINE LIVE Podbeskidzie - Lechia w TV Na jakim programie 6.03.2021

2021-03-06 14:33 PFK
Kamil Biliński
Autor: Cyfrasport Kamil Biliński

Podbeskidzie - Lechia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Podbeskidzie - Lechia STREAM ONLINE LIVE Podbeskidzie - Lechia w TV Na jakim programie Podbeskidzie - Lechia LIVE STREAM w INTERNECIE. W 2021 roku Podbeskidzie mogło pochwalić się serią czterech meczów bez porażki. Nowy trener Robert Kasperczyk wyciągnął zespołu z ostatniej pozycji. Jednak passa zakończyła się w Bełchatowie. Górale przegrali z Rakowem. Przed meczem z Lechią obawiano się, że spotkanie przez problemy zdrowotne piłkarzy gospodarzy będzie trzeba odwołać. Na szczęście nie trzeba było podejmować decyzji o przełożeniu zawodów. Gdzie oglądać Podbeskidzie - Lechia w TV NA ŻYWO Na którym kanale Podbeskidzie - Lechia STREAM LIVE ONLINE.

Podbeskidzie - Lechia Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Podbeskidzie - Lechia LIVE STREAM w INTERNECIE. Obrońca Peter Mamić był niepocieszony po przegranej z Rakowem. Jak podsumował występ z byłym klubem? - Po czterech meczach bez porażki dziś przyszła porażka - powiedział po meczu obrońca Podbeskidzia, cytowany przez klubowy serwis. - Raków jest bardzo dobrym zespołem i my o tym wiedzieliśmy. Zadecydowała dziś jakość hiszpańskiego napastnika Iviego Lopeza i jego strzał z rzutu wolnego. W końcówce próbowaliśmy jeszcze strzelić na remis, ale na takim boisku jak dziś w Bełchatowie było to bardzo ciężkie. Teraz musimy skupić się na Lechii i stworzyć nową passy punktowania, bo jest to dla nas bardzo ważne. Z racji tego, że wcześniej grałem w Rakowie znałem ich poszczególne schematy gry czy style rozegrania akcji. Niektóre z nich nam pomogły, ale oczywiście w piłce cały czas tworzy się coś nowego. Dla mnie na pewno fajnie było spotkać się z kolegami. Chciałem pokazać się z dobrej strony i udowodnić, że jestem lepszym piłkarzem niż za jakiego mnie w Częstochowie uważali. Przed meczem założyliśmy sobie, że chcemy zamknąć środek pola i grać bokami. W pierwszej połowie się nam to nie udawało, bo graliśmy zbyt wolno i statycznie. Zmieniło się to dopiero po stracie bramki, stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, ale niestety nic nam nie wpadło. Powtórzę się jeszcze raz: zadecydowała dziś jakość indywidualna Iviego Lopeza - przekonywał Peter Mamić na oficjalnej stronie beniaminka. Mecz Podbeskidzie - Lechia w 20. kolejce Ekstraklasy w sobotę 6 marca o godzinie 15. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Podbeskidzie - Lechia GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Podbeskidzie - Lechia

Mecz Podbeskidzie - Lechia w 20. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w sobotę 6 marca. Początek spotkania Podbeskidzie - Lechia o godzinie 15. Transmisja tv na żywo z meczu Podbeskidzie - Lechia w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Podbeskidzie - Lechia dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze