Podbeskidzie - Warta TV NA ŻYWO. Ekstraklasa: Podbeskidzie - Warta STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Podbeskidzie - Warta w TV Na jakim programie 19.10.2020

2020-10-19 2:02 PFK
Łukasz Sierpina, Podbeskidzie Bielsko-Biała
Autor: Cyfrasport Łukasz Sierpina, Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Podbeskidzie - Warta TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Podbeskidzie - Warta w TV Na jakim programie mecz Podbeskidzie - Warta STREAM LIVE w INTERNECIE. Początek sezonu dla obu beniaminków jest bardzo trudny. Każdy z zespołów zanotował po jednej wygranej. Podbeskidzie pokonało u siebie Stal Mielec, a Warta Poznań wygrała na wyjeździe z Wisłą Płock. Trener poznańskiej drużyny Piotr Tworek zapowiada, że jego podopieczni będą chcieli zgarnąć komplet punktów. Czy im się to uda? Starcie dwóch beniaminków to dobra okazja na podreperowanie dorobku punktowego. Gdzie obejrzeć Podbeskidzie - Warta TV NA ŻYWO Na którym kanale Podbeskidzie - Warta LIVE STREAM ONLINE.

Podbeskidzie - Warta STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Podbeskidzie - Warta TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Jak rywala ocenia trener Warty Piotr Tworek? - W pierwszej lidze Podbeskidzie było zespołem, który otwarcie szedł po swoje: wygrywał mecz za meczem, nabierał pewności siebie - powiedział trener Tworek na oficjalnej stronie klubu. - W Ekstraklasie tych zwycięstw nie było i została zachwiana wiara we własne umiejętności oraz siłę zespołu. Znamienne jest to, że w ostatnim meczu ze Stalą Mielec Podbeskidzie zmieniło taktykę i zagrało inaczej. To może być dla nas wskazówka co do tego, jak może wyglądać mecz. Jednak niezależnie od tego, jak zagrają gospodarze, chcemy pokazać to, co wypracowaliśmy na treningach. Mamy plan i jedziemy do Bielska po trzy punkty punkty - przyznał szkoleniowiec, który nie będzie mógł liczyć na wszystkich zawodników. - Przyjęliśmy taką zasadę, że nie mówimy o personaliach, ale nie wszyscy mają jeszcze negatywne wyniki testów na koronawirusa. W składzie pojawią się nowe twarze i sam jestem ciekaw, jak zareagujemy na boisku po tak długim okresie bez gry. Nie mogliśmy zagrać sparingu, ani nawet gry wewnętrznej. Początek meczu może być więc trudny, zanim zaaklimatyzujemy się do warunków meczowych. Jestem jednak przekonany o tym, że złapiemy dobry rytm i będziemy grali tak, jak trenowaliśmy w ostatnim czasie. Nie mam też obaw o dyspozycję piłkarzy, którzy normalnie trenowali. Niezależnie od tego, na kogo postawimy, to zespół zaprezentuje się optymalnie, a nowe twarze w składzie będą chciały wykorzystać szansę, która się przed nimi otworzyła - zapowiedział szkoleniowiec Warty w rozmowie z witryną Warty. Gdzie obejrzeć mecz Podbeskidzie - Warta czytaj poniżej.

Podbeskidzie - Warta TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań w 7. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w poniedziałek 19 października. Początek spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań o godzinie 18. Transmisję z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań STREAM pokaże Canal+ Sport. Stream online z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze