Pogoń - Piast TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Pogoń - Piast STREAM ONLINE LIVE Pogoń - Piast w TV Na jakim programie 15.07.2020

2020-07-15 19:20 MaSz
Jorge Felix cieszy się z gola
Autor: Cyfrasport Jorge Felix cieszy się z gola w meczu z Wisłą Kraków

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Pogoń - Piast STREAM ONLINE LIVE Pogoń - Piast w TV Na jakim programie Pogoń - Piast LIVE STREAM w INTERNECIE. Pogoń w rundzie finałowej zajmuje w grupie mistrzowskiej ósme miejsce i jeszcze nie wygrała meczu. Teraz poprzeczka znów będzie wysoko zawieszona, bo do Szczecina przyjeżdża Piast Gliwice, który chciałby zakończyć rozgrywki zdobyciem wicemistrzostwa Polski. Czy gospodarze pokrzyżują plany śląskiej drużynie? Gdzie oglądać Pogoń - Piast w TV NA ŻYWO Na którym kanale Pogoń - Piast STREAM LIVE ONLINE.

Pogoń - Piast Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Pogoń - Piast LIVE STREAM w INTERNECIE. W spotkaniu ze Śląskiem Wrocław bohaterem Pogoni był Kacper Smoliński dla którego był to dopiero drugi mecz w lidze. Dostał szansę w drugiej połowie i strzelił gola, która zapewnił "Portowcom" punkt. - Po cichu liczyłem, że dostanę szansę - przyznał młody pomocnik w rozmowie z "Super Expressem". - W całym tygodniu poprzedzającym mecz dobrze się czułem i ciężko pracowałem na treningach. Myślę, że trener Runjaic, który jest bardzo sprawiedliwym człowiekiem, to docenił i dał mi szansę gry przez pół godziny. (...) Emocje jeszcze teraz buzują we mnie. Euforia po strzeleniu gola była tak duża, że nie... wiedziałem gdzie mam biec, więc jakoś automatycznie pobiegłem w stronę ławki rezerwowych. Wyściskałem Adama Frączczaka a później był ”przytulas” z Sebastianem Kowalczykiem w podziękowaniu za asystę. To był ważny gol, bo dał nam punkt. We Wrocławiu będą mnie źle wspominać, bo być może odebrałem Śląskowi medale, ale dla mnie jest istotne, żeby Pogoń zdobywała punkty - podkreślił Smoliński na łamach naszego portalu.

Pogoń - Piast TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

Pogoń - Piast STREAM ONLINE LIVE Gdzie obejrzeć? Piast zajmuje pozycję wicelidera. Podopieczni trenera Waldemara Fornalika celują w wicemistrzostwo Polski o któe będą rywalizować z Lechem Poznań. Martin Konczkowski ocenił Pogoń Szczecin w rozmowie z oficjalną stroną śląskiej drużyny. - Nie będzie to łatwe spotkanie, mimo że Pogoń nie gra już o puchary, ten zespół będzie chciał się dobrze zaprezentować - przekonywał obrońca Piasta na klubowej stronie. - Gra praktycznie bez żadnej presji, więc może mu być swobodniej. Przede wszystkim rywale będą grać u siebie i przed swoimi kibicami będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i na pewno to nie będzie łatwy dla nas mecz. (...) Wszyscy pamiętamy, że w rundzie finałowej poprzedniego sezonu nie wygraliśmy tylko jednego meczu i to było właśnie starcie w Szczecinie. W tamtym czasie Pogoń również praktycznie nie grała "o nic", a mimo to zaprezentowała się bardzo dobrze i myślę, że teraz może być podobnie. Skupiamy się jednak na sobie. Teraz regeneracja, a w środę zrobimy wszystko, żeby wygrać - podkreślił Martin Konczkowski na witrynie klubowej. Mecz Pogoń Szczecin - Piast Gliwice w 36. kolejce Ekstraklasy dzisiaj o godzinie 20.30. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Pogoń - Piast GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Pogoń - Piast

Mecz Pogoń Szczecin - Piast Gliwice w 36. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w środę 15 lipca. Początek spotkania Pogoń Szczecin - Piast Gliwice o godzinie 20.30 Transmisja tv na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Piast Gliwice w nSport+. Wszystkie mecze 36. kolejki będą dostępne w programie Multiliga na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport3. Stream online live z meczu Pogoń Szczecin - Piast Gliwice dostępny będzie w usługach Player.pl, ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Najnowsze