Potężne wulgaryzmy w kierunku Dariusza Mioduskiego. Legenda klubu bezlitosna dla prezesa "Roz******lił wszystko"

2021-12-10 11:08
Dariusz Mioduski
Autor: Cyfra Sport Dariusz Mioduski

Dariusz Mioduski przeżywa chyba najtrudniejszy moment w roli prezesa Legii Warszawa. Porażka ze Spartakiem Moskwa i odpadnięcie z Ligi Europy nie byłoby tak źle odbierane, gdyby nie to, że „Wojskowi” spisują się katastrofalnie w Ekstraklasie i zajmują miejsce w strefie spadkowej. Teraz na ostrą krytykę Dariusza Mioduskiego zdecydował się Wojciech Hadaj, były wieloletni spiker Legii Warszawa.

Dariusz Mioduski musi mierzyć się z krytyką niemal od początku swoich samodzielnych rządów w Legii Warszawa, ale obecna jej skala przekracza wszystko to, co było wcześniej. Trudno jednak dziwić się temu, bowiem klub przeżywa największy kryzys sportowy od wielu lat i na razie nie widać żadnych symptomów poprawy. Legia Warszawa na początku sezonu średnio spisywała się w lidze, ale nikt nie patrzył na to, dopóki zespół zdobywał punkty w Lidze Europy. Później jednak coraz gorszej postawy w Ekstraklasie nie dało się już ignorować, a do tego Legia odpadła właśnie z europejskich pucharów. Po przegranym spotkaniu ze Spartakiem Moskwa 0:1 na Łazienkowskiej były spiker Legii Warszawa, Wojciech Hadaj, bardzo mocno skomentował to, co dzieje się w klubie za rządów Dariusza Mioduskiego.

Lider Legii zupełnie się nie hamował! Przed kamerami TVP walnął prosto z mostu

Zobacz najlepsze memy po meczu Legia - Spartak. Więcej w galerii poniżej

Spiker Legii ostro o rządach Mioduskiego w Legii

Wojciech Hadaj niespodziewanie pojawił się w studiu programu „Hejt Park” na Kanale Sportowym na portalu YouTube niedługo po meczu „Wojskowych” ze Spartakiem. Były spiker Legii zaprzeczył, jakoby przyjechał ze stadionu. – Ja tam wrócę, kiedy stamtąd odejdzie najgorszy prezes, jaki istnieje na świecie – zaczął ostro Hadaj i kontynuował – To, co się dzieje w Legii - dzisiejszy wynik - jest tylko i wyłącznie albo w 90 proc. spowodowane tym człowiekiem, który miał chorą wizję, żeby przejąć Legię (...). Dorwał się do klubu, rozp****lił wszystko, co zostało zbudowane i teraz mamy to co mamy – nie gryzł się w język były spiker Legii.

Legia Warszawa „dokonała” historycznej rzeczy. Żadna drużyna w Lidze Europy nie doprowadziła do czegoś takiego

Wojciech Hadaj w Legii pracował niemal 23 lata, z czego blisko 20 lat jako spiker. Z klubu odszedł w 2018 roku. Teraz apeluje do kibiców. – Przerwijcie to! Przerwijcie to w najbardziej cywilizowany sposób, jaki można (...). Dłużej tego nie da się oglądać. Nie da się na to patrzeć i o tym słuchać. Dlatego przerwijcie to! Proszę was, apeluję do was! Jako kibice macie potworną moc, o czym niektórzy poprzedni prezesi przekonali się dobitnie i dosadnie – przekonuje Hadaj.

Sonda
Czy Dariusz Mioduski powinien sprzedać Legię?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze