Autor: fot. instagram.com/slawomirpeszko Kontuzja Sławomira Peszki

POWAŻNA kontuzja Peszki! Czeka go długa przerwa

2021-03-12 18:26

Choć gra aktualnie tylko w lidze okręgowej, to wciąż jest o nim głośno. Były reprezentant Polski Sławomir Peszko przez najbliższe tygodnie będzie jednak odpoczywać od piłki. Wszystko przez poważną kontuzję ręki.

Peszko nabawił się kontuzji podczas sparingowego spotkania jego Wieczystej Kraków z Popradem Muszyna. Jedno ze starć z rywalem zakończył się dla niego złamaniem ręki! Jak informuje klub na Twitterze piłkarza czekają minimum cztery tygodnie przerwy.

Jakub Kosecki: Cracovia wyciągnęła do mnie rękę [ROZMOWA]

"Niestety mamy dla Was złe wieści! Sławomir Peszko okupił występ w ostatnim sparingu z Popradem Muszyna złamaniem ręki. Będzie pauzował minimum 4 tygodnie" - napisano w mediach społecznościowych klubu.

"Pech mnie nie opuszcza. Złamanie ręki, które nie obejdzie się bez zabiegu" - napisał sam piłkarz na Instagramie.

We wspomnianym sparingu Wieczysta wygrała 3:2, a Peszko zdobył bramkę na 1:0. Boisko musiał jednak opuścić w 65. minucie.

Dramat polskiego piłkarza. Heroiczna walka o zdrowie córki. Były reprezentant Polski prosi o wsparcie