Piotr Rutkowski

i

Autor: Cyfrasport Piotr Rutkowski

Nie mógł ukryć zaskoczenia!

Prezes Lecha wprost nie mógł uwierzyć. Tuż przed meczem odebrał puchar, który go rozbawił. Mamy nagranie!

2023-03-09 22:40

Piotr Rutkowski został zaskoczony przy okazji meczu Lecha z Djurgarden. Zarządca "Kolejorza" otrzymał dość zabawny puchar w kształcie... biedronki, który nawiązywał do wypowiedzi Kamila Kosowskiego na temat rozgrywek Ligi Konferencji UEFA. Mamy nagranie!

Byliśmy świadkami dość niecodziennej sceny tuż przed meczem Lecha Poznań z Djurgarden. Prezes Lecha Poznań, Piotr Rutkowski, odebrał od dziennikarza Viaplay nagrodę dla swojego klubu, która przybrała kształt biedronki. Powodem tak zaskakującej nagrody było nawiązanie do słów byłego reprezentanta Polski, Kamila Kosowskiego, który zakpił ostatnio z rozgrywek Ligi Konferencji UEFA. Mamy nagranie!

Piotr Rutkowski nie mógł uwierzyć. Dostał puchar w kształcie biedronki

-  W pucharach europejskich Lech awansował, nie chcę mu tego odbierać. Nie atakuję Lecha, absolutnie jest mi to obojętne, ale chciałbym, żeby Lech grał w Lidze Europy, a nie w Pucharze Biedronki podsumował udział Lecha Poznań w Lidze Konferencji UEFA Kamil Kosowski.

Te kontrowersyjne słowa obiły się szerokim echem, to też dziennikarze Viaplay postanowili przygotować się przed meczem Lecha z Djursgarden i przygotowali dość ciekawe trofeum, które swoim kształtem nawiązuje do popularnego owada. Piotr Rutkowski nie mógł ukryć wielkiego zaskoczenia!

Sonda
Czy Lech skończy sezon ligowy na podium?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze