PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

Rafał Wolski odejdzie za wielką kasę? Dyrektor Wisły Płock zdradza szczegóły w programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

2022-10-17 13:45

Wisła Płock jest największą rewelacją trwającego sezonu PKO Ekstraklasy. Jednym z liderów tej drużyny jest Rafał Wolski, który po raz kolejny udowadnia, że ma duży potencjał. W programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport dyrektor sportowy Wisły Płock, Paweł Magdoń zdradził, czy są oferty za Wolskiego i czy Nafciarze byliby w stanie go sprzedać. Gościem odcinka był także Mateusz Wdowiak z Rakowa Częstochowa.

Wisła Płock wróciła na podium PKO Ekstraklasy. Zespół prowadzony przez Pavola Stano jest obecnie wiceliderem ligi z taką samą liczbą punktów jak Legia Warszawa, którą płocczanie ograli w piątkowy wieczór 2:1. Dwie asysty zanotował Rafał Wolski. Reprezentant Polski rozgrywa świetny sezon i trudno się dziwić, że przyciąga uwagę zagranicznych skautów.

W programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport Paweł Magdoń, dyrektor sportowy Wisły Płock zdradził, czy Wolski byłby na sprzedaż i ewentualnie za jaką kwotę. Natomiast o dokonaniach Rakowa Częstochowa opowiedział Mateusz Wdowiak, który był autorem 300. bramki częstochowian w Ekstraklasie. Premiera nowego odcinka o godzinie 18:00, zapraszamy!

PKO Ekstraklasa odc. 9
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze