Stal Mielec - Legia Warszawa TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Stal Mielec - Legia Warszawa STREAM ONLINE LIVE Stal Mielec - Legia Warszawa TV Na jakim programie 9.05.2021

2021-05-09 11:37
Grzegorz Tomasiewicz, Stal Mielec
Autor: CyfraSport Grzegorz Tomasiewicz, Stal Mielec

Stal Mielec - Legia Warszawa TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Stal Mielec - Legia Warszawa STREAM ONLINE LIVE Stal Mielec - Legia Warszawa w TV Na jakim programie Stal Mielec - Legia Warszawa LIVE STREAM w INTERNECIE. Pod koniec ubiegłego roku Stal sprawiła sensację wygrywając 3:2 z Legią na Łazienkowskiej. Wtedy trenerem beniaminka był Leszek Ojrzyński. Teraz drużynę prowadzi doświadczony Włodzimierz Gąsior. Stal zajmuje w lidze piętnaste miejsce i ma dwa punkty przewagi nad Podbeskidziem. Legia jest mistrzem Polski i trener Czesław Michniewicz zapowiedział, że na finiszu odpocznie kilka gwiazd, a szansę dostaną dublerzy. Gdzie oglądać Stal Mielec - Legia Warszawa w TV NA ŻYWO Na którym kanale Stal Mielec - Legia Warszawa STREAM LIVE ONLINE.

Stal Mielec - Legia Warszawa Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Stal Mielec - Legia Warszawa LIVE STREAM w INTERNECIE. Piłkarzem Stali jest pomocnik Grzegorz Tomasiewicz, który przed laty związany był z Legią. Jak podchodzi do rywalizacji z warszawskim klubem? - Staram się podchodzić do tego na spokojnie - powiedział Tomasiewicz w rozmowie z Super Expressem. - Na pewno serce zabije troszkę szybciej. W klubie z Warszawy nie dane mi było jednak zadebiutować w pierwszej drużynie, więc nie jest też tak, że czuję do Legii jakiś ogromny sentyment. W pewnym stopniu wina z pewnością leży po mojej stronie. W drugiej drużynie spisywałem się naprawdę dobrze, byłem jej najlepszym strzelcem. Uważałem – i wciąż tak uważam – że powinienem wówczas otrzymać szansę, aby przynajmniej móc trenować z pierwszym zespołem. Nic takiego jednak nie nastąpiło, więc zdecydowałem się na odejście. Z perspektywy czasu uważam, że była to decyzja zbyt pochopna. - przyznał i skomentował obecną sytuację Stali: - Mamy przed sobą dwa bardzo trudne mecze, w których będziemy musieli wznieść się na wyżyny naszych umiejętności. Musimy być w pełni skupieni na dwóch ostatnich spotkaniach i zrobić absolutnie wszystko, aby ugrać w nich możliwie jak najwięcej punktów. Zespół z Bielska z pewnością łatwo nie odpuści - wyjawił pomocnik Stali na naszym portalu. Mecz Stal Mielec - Legia Warszawa w niedzielę 9 maja o godzinie 17.30. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Stal Mielec - Legia Warszawa GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Stal Mielec - Legia Warszawa w TV

Mecz Stal Mielec - Legia Warszawa w 29. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 9 maja. Początek spotkania Stal Mielec - Legia Warszawa o godzinie 17.30. Transmisja tv na żywo z meczu Stal Mielec - Legia Warszawa w Canal+ Premium, Canal+ 4K ultra HD. Stream online live z meczu Stal Mielec - Legia Warszawa dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze