Stal Mielec - Zagłębie Lubin GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Ekstraklasa Stal - Zagłębie STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Stal Mielec - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

2021-04-18 8:52 Marcin Długosz
Stal Mielec
Autor: Cyfra Sport Stal Mielec

Stal Mielec - Zagłębie Lubin GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Ekstraklasa Stal - Zagłębie STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Stal Mielec - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV. Stal - Zagłębie GDZIE OGLĄDAĆ 18.04.2021. Stal Mielec w ostatnich dniach dokonała zaskakującej zmiany na stanowisku szkoleniowca. Jak spisze się w starciu z Zagłębiem Lubin walcząc o opuszczenie strefy spadkowej? Stal Mielec - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV STREAM w Internecie.

STAL - ZAGŁĘBIE TRANSMISJA TV

Tego, co postanowili włodarze Stali Mielec, nie spodziewał się nikt. W ostatnich dniach działacze klubu z Podkarpacia podziękowali za współpracę trenerowi Leszkowi Ojrzyńskiemu i powołali na jego stanowisko Włodzimierza Gąsiora. Doświadczony szkoleniowiec podjął się niełatwej misji uratowania PKO Bank Polski Ekstraklasy dla mieleckiej drużyny. By udało mu się to osiągnąć, musi przystąpić do natychmiastowego punktowania. Pierwszym rywalem na jego drodze będzie notujące sezon w zmiennych nastrojach Zagłębie Lubin. "Miedziowi" chcieliby podłaczyć się do walki o czołowe lokaty, ale zbyt często dobre wyniki przeplatają słabszymi, wobec czego trudno oczekiwać, ze uda im się to uczynić. Starcie w Mielcu zapowiada się jednak intrygująco!

STAL MIELEC - ZAGŁĘBIE LUBIN STREAM LIVE ONLINE W INTERNECIE

Mecz 25. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy Stal Mielec - Zagłębie Lubin rozpocznie się w niedzielę, 18 kwietnia o godzinie 12:30. TRANSMSJA TV NA ŻYWO z meczu Stal - Zagłębie w CANAL+ Sport. STREAM LIVE ONLINE z meczu Stal - Zagłębie dostępny w płatnej usłudze nC+ GO.

Dr Paweł Grzesiowski: Szczepionka da sportowcom ZASTRZYK energii | Futbologia
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze