Stal - Piast TV NA ŻYWO. Ekstraklasa: Stal - Piast STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Stal - Piast w TV Na jakim programie 28.09.2020

2020-09-28 3:10 PFK
Piast Gliwice
Autor: Cyfra Sport Piast Gliwice

Stal Mielec - Piast Gliwice STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Stal - Piast TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Stal - Piast w TV Na jakim programie mecz Stal - Piast STREAM LIVE w INTERNECIE. Piłkarze Stali wrócili do Ekstraklasy po 24 latach nieobecności. Jednak na starcie wiedzie im się przeciętnie. Do tej pory nie odnieśli jeszcze zwycięstwa. Ekipa z Mielca zgromadziła tylko dwa punkty. W tym sezonie zawodzi w lidze także Piast, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Gliwiczanie w czterech meczach tylko raz zremisowali. Martwi fakt, że do tej pory jeszcze nie strzelili żadnego gola. Który z zespołów przełamie się i zanotuje pierwszą wygraną w rozgrywkach w obecnej edycji? Gdzie obejrzeć Stal - Piast TV NA ŻYWO Na którym kanale Stal - Piast LIVE STREAM ONLINE.

Stal - Piast Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Pomocnik Piasta Patryk Sokołowski ma nadzieję, że w starciu ze Stalą Mielec jego zespół w końcu się przebudzi i zgarnie pełną pulę. - Mecze z beniaminkami są bardzo specyficzne - zaznaczył piłkarz śląskiej drużyny w rozmowie z klubowym portalem. - Niesieni radością po awansie dają też powiew takiej świeżości. Miałem przyjemność grać z tym przeciwnikiem także w pierwszej lidze i są w nim wartościowi piłkarze, którzy mają jakość na Ekstraklasę, więc z pewnością to nie będzie łatwy mecz, ale my też znamy swoją wartość. Musimy być pewni siebie i po prostu pojechać tam po trzy punkty - podkreślił i dodał: - Nie ma też potrzeby szukać takich usprawiedliwień, bo mamy szeroką kadrę, gramy ze sobą od dłuższego czasu, więc jedynie jest to kwestia wiele razy wspominanej skuteczności. Jeżeli nie zdobywa się bramek, wtedy nie można wygrać meczu. Liczę że ta piłka zacznie wpadać do siatki. W dalszym ciągu będziemy stwarzać sobie dużą liczbę sytuacji, a to na pewno zaowocuje tym, że wcześniej czy później będziemy strzelać gole. Jestem o tym przekonany - powiedział pełen optymizmu Patryk Sokołowski w rozmowie z witryną Piasta Gliwice. Gdzie obejrzeć mecz Stal - Piast TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Informacja poniżej.

Stal - Piast GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Stal - Piast

Mecz Stal Mielec - Piast Gliwice w 5. kolejce I ligi zostanie rozegrany w poniedziałek 28 września. Początek spotkania Stal Mielec - Piast Gliwice o godzinie 18. Transmisja z meczu Stal Mielec - Piast Gliwice na antenach Canal+ Sport, Canal+ Sport3. Stream online z meczu Stal Mielec - Piast Gliwice dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze