Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

Mocne słowa!

Tak Kamil Grosicki zareagował na brak powołania od Santosa. Media społecznościowe aż podpaliło, nie hamował się

2023-05-30 20:35

Kamil Grosicki nie znalazł się na liście piłkarzy powołanych do gry na mecze z Niemcami i z Mołdawią. Mimo że zawodnik Pogoni Szczecin był jednym z najlepszych piłkarzy w sezonie 2022/2023 dla Pogoni Szczecin, to nie znalazł on uznania w oczach Fernando Santosa. Zawodnik "Portowców" nie krył rozczarowania decyzją Portugalczyka i dobitnie dał o niej znać na swoich mediach społecznościowych. Zawrzało!

Kamil Grosicki był w tym sezonie prawdziwym liderem Pogoni Szczecin i został nawet wybrany najlepszym piłkarzem ligi w trakcie plebiscytu PKO BP Ekstraklasy. Mimo to piłkarz nie znalazł uznania w oczach Fernando Santosa i nie otrzymał powołania do kadry na czerwcowe mecze przeciwko Mołdawii i Niemcom. Zawodnik, który podkreśla, że bardzo chętnie wróciłby do drużyny narodowej postanowił powiedzieć, co sądzi o braku gry w reprezentacji. Na swoich mediach społecznościowych opublikował wypowiedź, która wywołała dość duże zamieszanie w internecie.

Kamil Grosicki skomentował brak powołania do reprezentacji. Mocna wypowiedź w kierunku Santosa

Grosicki za pośrednictwem swojego Twittera nie ukrywa, że jest bardzo rozczarowany całą sytuacją. Jak sam mówi, jeszcze wczoraj cieszył się z tytułu najlepszego ligowca, jednak dzisiaj zmuszony jest do przełknięcia wyjątkowo gorzkiej pigułki.

- Piłka nożna - jednego dnia szczęśliwy, następnego dnia zawiedziony - napisał Kamil Grosicki.

Co ma do powiedzenia w sprawie Santos? Na konferencji prasowej nie ukrywał, że jest zadowolony ze swoich wyborów i to właśnie w grupie powołanych widzi przyszłość kadry.

- Powołani zostali ci, którzy w mojej ocenie są bliżsi tego, jak ma wyglądać gra reprezentacji - mówił trener polskiej kadry.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze