Kamil Kuzera

Autor: Cyfrasport Kamil Kuzera

Co to był za dramaturgia!

Tak Korona ograła Legię w szalonym meczu. Kamil Kuzera mówi o energii, odwadze i marzeniach [WIDEO]

2024-02-26 13:15

W poprzednim roku Korona wyrzuciła Legią z Pucharu Polski. Teraz znów kielczanie napsuli krwi wicemistrzowi Polski. Wyrwali Legii remis 3:3 w 22. kolejce. To może być kosztowna strata punktów dla stołecznego klubu, który celuje w odzyskanie tytułu. Tak Korona ograła Legię. Kamil Kuzera mówi o energii, odwadze i marzeniach.

Zagrali dwie różne połowy

To był szalony mecz. Legia prowadziła dwa razy, ale w drugiej połowie dała sobie strzelić trzy gole i Korona w końcówce wydarła jej zwycięstwo. - Zagraliśmy dwie bardzo różne połowy - powiedział trener Kamil Kuzera, cytowany przez PAP. - Spodziewaliśmy się tego, że Legia da nam piłkę. Byliśmy na to przygotowani. W pierwszej połowie kompletnie się pogubiliśmy w naszej grze. W drugiej części gry trzymaliśmy się naszych założeń. Było w nas dużo pozytywnej energii i odwagi, która dała remis - analizował.

Pogoń ma apetyt na sukces w Pucharze Polski. Były król strzelców ekstraklasy o rywalizacji z Lechem

Ograją Jagiellonię w Pucharze Polski?

Teraz przed Koroną wyjazdowy mecz z Jagiellonią w 1/14 finału Pucharu Polski. - Prostota w grze pozwala uwypuklić atuty zespołu - stwierdził trener Kuzera, cytowany przez PAP. - Wszystko jest w naszych głowach. Pełni nadziei, wiary w siebie i odwagi jedziemy do Białegostoku walczyć w Pucharze Polski o nasze marzenia - wyznał szkoleniowiec Korony.

Jesus Imaz znów zadbał o dramaturgię. Hiszpan zapisał się w historii Jagiellonii [WIDEO]

QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?