Vladislavs Gutkovskis

i

Autor: Cyfra Sport Vladislavs Gutkovskis

zwrócił się do fanów

Tak Vladislavs Gutkovskis odpokutuje za swoje słowa! Napastnik Rakowa tłumaczy się po tym, jak zwyzywał prezydenta Częstochowy

2023-05-09 13:40

Po tym, jak Raków Częstochowa zdobył tytuł mistrza Polski w sezonie 2022/23, nazwisko Vladislavsa Gutkovskisa przewijało się w niemalże we wszystkich mediach po jego niecenzuralnych słowach skierowanych do prezydenta Częstochowy, Krzysztofa Matyjaszczyka. Za swoje zachowanie podczas fety Rakowa, napastnik "Medalików" odpowie bardzo szybko. Spotkał się on już z prezydentem miasta w celu przeproszenia go i ustalono wymiar kary.

Po meczach 31. kolejki PKO Ekstraklasy piłkarze Rakowa Częstochowa mogą cieszyć się z historycznego, pierwszego mistrzostwa Polski dla "Medalików". Gdy tylko drużyna wróciła z Kielc po meczu z Koroną, przed siedzibą klubu zaczęło się świętowanie. Podczas cieszenia się z kibicami, Vladislavs Gutkovskis postanowił w przypływie emocji skierować kilka niecenzuralnych słów w stronę Krzysztofa Matyjaszczyka, prezydenta Częstochowy, o czym zrobiło się bardzo głośno. Właśnie poznaliśmy ciąg dalszy tej sprawy. 

Vladislavs Gutkovskis tłumaczy się po tym, co wydarzyło się podczas fety Rakowa. Spotkał się z prezydentem Częstochowy

Napastnik Rakowa Częstochowa za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, zwracając się do fanów, że spotkał się już z Krzysztofem Matyjaszczykiem i przeprosił go za swoje nieodpowiednie zachowanie oraz słowa, a przy okazji określił, jak odkupi swoje winy. Skorzystają na tym dzieciaki. 

Tak Vladislavs Gutkovskis odpokutuje za swoje słowa! Napastnik Rakowa tłumaczy się po tym, jak zwyzywał prezydenta Częstochowy

- Dzisiaj byłem na spotkaniu z prezydentem miasta, Krzysztofem Matyjaszczykiem i przeprosiłem za moje niepotrzebne zachowanie w niedzielę przy świętowaniu. Nie wiedziałem, że klub i miasto współpracują nad poprawą infrastruktury. Podaliśmy sobie ręce i ustaliliśmy, że na ostatni mecz z Zagłębiem Lubin kupię bilety dla grupy dzieci ze SP nr 34 i uda się nam to zamienić w coś dobrego. - wyjaśnił napastnik Rakowa w krótkim filmiku. 

Sonda
Czy Raków Częstochowa będzie w stanie obronić mistrzostwo w tym sezonie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze