To on pobije transferowy rekord Ekstraklasy. Andrzej Juskowiak wróży mu wielką karierę

2021-09-24 17:40
Jakub Kamiński, Lech Poznań
Autor: Cyfra Sport Jakub Kamiński

Przed rokiem Jakub Moder odszedł z Lecha do Brighton za 11 mln euro. To najwyższa kwota jaką zapłacono za zawodnika z Ekstraklasy. Który z piłkarzy występujących w polskiej lidze ma szansę pobić ten rekord? Andrzej Juskowiak w rozmowie z Super Expressem podaje nazwisko takiego piłkarza.

Tym piłkarzem jest Jakub Kamiński, który w poprzednim sezonie przebojem wdarł się do składu Lecha, a teraz stanowi o sile zespołu z Bułgarskiej. Ostatnio zadebiutował w reprezentacji Polski. Andrzej Juskowiak na naszych łamach ocenił możliwości młodego zawodnika Kolejorza. - Ma 19 lat, a gra dojrzale jak doświadczony piłkarz - analizował jego grę Andrzej Juskowiak w rozmowie z Super Expressem. - To jego atut, że potrafi tak kalkulować. Ma duże umiejętności i szybkość. Musi poprawić wykończenie akcji, bo znajduje się w dobrych sytuacjach i brakuje mu spokoju. Brakuje najlepszego wyboru i przekonania, że strzeli gola. Czasami aż za bardzo precyzyjnie układa stopę, bo chce, aby wyszło idealnie. To daje czas bramkarzowi na dobrą interwencję. Oferty, które przychodziły za niego latem, potwierdzają, że to piłkarz z dużymi perspektywami. Jest doceniany nie tylko w Polsce. Jak będzie miał dobre statystyki na koniec sezonu to może stanie się bohaterem rekordowego transferu - przewidywał były napastnik kadry na naszym portalu.

Przed hitem Legia - Raków. Michniewicz zwraca uwagę na ten szczegół w grze rywala

Sonda
Czy Lech Poznań będzie mistrzem Polski w sezonie 2021/22?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze