Tomasz Frankowski sędzią piłkarskim. Wpadka Wisły Kraków

2017-09-08 12:16 dkk
Tomasz Frankowski
Autor: East News Tomasz Frankowski - czołowy strzelec Ekstraklasy jest kojarzony z PO, ponieważ w ostatnich wyborach prezydenckich udzielił wsparcia Bronisławowi Komorowskiemu.

Mocną wtopę zaliczyła Wisła Kraków. Na Twitterze ogłosiła, że sędzią ich piątkowego meczu w Gdyni z Arką będzie Tomasz Frankowski. Nazwisko oczywiście się zgadzało, ale gorzej z imieniem. Osoby zarządzające kontem "Białej Gwiazdy" pomyliły dawnego napastnika z arbitrem Bartoszem Frankowskim.

"Tomasz Frankowski będzie arbitrem meczu z Arką Gdynia. Ponownie zostanie wykorzystany też system VAR" napisano na Twitterze Wisły Kraków. Kibice szybko wychwycili błąd. Domagali się, by asystowali Frankowskiemu Maciej Żurawski i Kamil Kosowski, a sędzią technicznym był Marcin Baszczyński.

Komuś w Krakowie śni się jeszcze po nocach wielka Wisła Kraków, która nie miała sobie równych w lidze i dzielnie walczyła w europejskich pucharach. W jej szeregach znajdowali się najlepsi piłkarze w kraju. Do wymienionej już szyderczo grupy można by dopisać Mirosława Szymkowiaka i Radosława Sobolewskiego. Dziś Wisła ma zdecydowanie mniej reprezentantów kraju. O jej sile stanowią głównie piłkarze zagraniczni, najczęściej Hiszpanie. W lidze radzi sobie nieźle. Po siedmiu meczach ma 13 punktów i zajmuje piątą lokatę.

W piątek "Biała Gwiazda" zagra w Gdyni z Arką. Ten mecz poprowadzi pan Bartosz Frankowski z Torunia. Wspomniany przez Wiślaków Tomasz być może obejrzy zmagania swojej byłej drużyny przed telewizorem. Na pewno nie wybiegnie na boisko z gwizdkiem. Ani w ten piątek, ani w następny. Tomasz Frankowski podążył w innym kierunku po zakończeniu swojej kariery.

Carlitos: Dziadek walczył z bykami, ja walczę z obrońcami

Ireneusz Mamrot: Nie mam kompleksu Probierza

Największe niewypały transferowe Legii Warszawa