Tomasz Hajto PALIŁ w szatni i DEPTAŁ młodszego kolegę. Te tajemnice szokują [WIDEO]

2020-06-01 19:01 MaSz
Tomasz Hajto
Autor: East News Tomasz Hajto

Tomasz Hajto ma za sobą bogatą karierę piłkarską. Z reprezentacją Polski zagrał na mistrzostwach świata 2002 w Korei Południowej i Japonii, występował w Niemczech, Anglii, a przygodę z profesjonalnym graniem kończył w barwach ŁKS-u Łódź. W tym klubie z byłym kadrowiczem występował także Łukasz Gikiewicz, który teraz zdradził kilka zaskakujących faktów z tego okresu. Ujawnione tajemnice łódzkiej szatni szokują.

Tomasz Hajto po raz drugi do ŁKS-u trafił wiosną 2009 roku. Spędził w nim także sezon 2009/10. Piłkarzem łódzkiej drużyny był wtedy także Łukasz Gikiewicz, który obecnie występuje w Al-Faisaly Amman, klubie z ligi Jordanii. Polski napastnik w programie "Hejt Park" Kanału Sportowego ujawnił kilka ciekawostek z życia szatni.

Lewandowski w MUSKULARNYCH ramionach tuli małą Laurę i całuje Klarę! Tak świętuje Dzień Dziecka

Okazuje się, że Hajto czasami zapalił papierosa. Opowiedział m.in. o relacjach byłego obrońcy reprezentacji Polski z młodszymi piłkarzami. Miał podobno swoich "faworytów". Jednym z nich był Adrian Świątek. - Jak Adrian coś odwalił, to Hajto, który grał w korkach Umbro z czasów Górnika Zabrze, stawał mu na palce. On wielki, tamten taki malutki. Jakaś ciekawostka? Zdarzał się papierosik w przerwie w szatni - opowiedział polski napastnik.

Krychowiak wykorzystał Celię do swojego biznesu. Piękna żona ma przyciągać klientów [ZDJĘCIE]

Jak wynika ze słów Gikiewicza były kadrowicz nie lubił, gdy inni zawodnicy zakładali mu tzw "siatki", czyli przepuszczali piłkę między nogami. Po takich zagraniach Hajto bardzo się irytował. - Mieliśmy też takiego magika, Mateusza Marciszko, który często robił freestyle z piłką. To "Hajtowego" strasznie wk... Hajto zawsze mu na treningu mówił: - Jeszcze raz mi założysz dziurę, machniesz nogą, to cię k... połamię młody - relacjonował Łukasz Gikiewicz w programie "Hejt Park" w Kanale Sportowym.

Miłość piłkarskiej gwiazdy kwitnie. Ta PIĘKNOŚĆ pomogła przetrwać mu ciężki czas [ZDJĘCIA]

Najnowsze