Ernest Muci

i

Autor: Cyfrasport Ernest Muci strzelił gola z Koroną

Obiecujący gracz wzbudza zainteresowanie

Transferowe przymiarki w ekstraklasie. Legia Warszawa straci gwiazdę?

2023-08-03 15:40

W tym sezonie Legia zamierza odzyskać mistrzostwo Polski. Warszawski zespół liczy także na sukces w europejskich pucharach. Przed drużyną z Łazienkowskiej rewanż z Ordabasy Szymkent w II rundzie el. Ligi Konferencji. Tymczasem pojawią się informacje, że jeden z kluczowych zawodników mógłby odejść z ekipy wicemistrza Polski.

Hiszpanie sięgną po Albańczyka?

Tym piłkarzem jest Ernest Muci, który do Legii trafił przed dwoma laty, gdy trenerem był Czesław Michniewicz. O jego ewentualnym odejściu rozpisują się media w Albanii. Informację podał Top Channel. Kto według tego źródła interesuje się pomocnikiem stołecznego klubu? To Celta Vigo, zespół z hiszpańskiej ekstraklasy. "Następnym przystankiem ma być hiszpańska La Liga, ponieważ od wielu dni toczą się intensywne rozmowy na temat jego transferu do Celty Vigo, drużyny, która zakończyła ostatni sezon na 6. miejscu w LaLiga. Nadal nie ma nic oficjalnego. Jednak źródła zbliżone do gracza wskazują, że wszystko jest bardzo blisko i może zostać szybko sfinalizowane - czytamy w artykule na wspomnianym portalu.

Tak Tomas Pekhart strzela dla wicemistrza Polski. Gwiazda Legii krok od jubileuszu

Już zadebiutował w reprezentacji Albanii

Muci w ciągu 2,5 roku rozegrał w Legii 63 mecze w ekstraklasie, zdobył dziewięć bramek. W dorobku ma mistrzostwo, Puchar Polski i Superpuchar. Legia pozyskała go z KF Tirana za 500 tys. euro, jak podał albański portal. Muci ma za sobą występy w reprezentacji Albanii. Jego dorobek to cztery mecze i jeden gol w z Wyspami Owczymi w el. EURO 2024.

Bartosz Slisz o rywalizacji z Kazachami i nowym nabytku Legii. Mówi o agresji i stylu gry rywali

Sonda
Czy Legia Warszawa awansuje do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy?
Jacek Jaroszewski o sporze z Grzegorzem Krychowiakiem
Najnowsze