Warta Poznań - Śląsk Wrocław TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Warta Poznań - Śląsk Wrocław STREAM ONLINE LIVE Warta Poznań - Śląsk Wrocław TV Na jakim programie 9.05.2021

2021-05-09 11:50
Jacek Magiera
Autor: Cyfrasport Jacek Magiera

Warta Poznań - Śląsk Wrocław TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Warta Poznań - Śląsk Wrocław STREAM ONLINE LIVE Piłkarze Warty mają za sobą udany sezon. Wielu skazywało ich na spadek, a tymczasem beniaminek spisuje się tak dobrze, że ma realną szansę, aby wywalczyć przepustkę do europejskich pucharów. Warta zajmuje w lidze siódme miejsce i traci dwa punkty do czwartej lokaty, która premiowana jest grą w Europie. W tej rywalizacji także jest Śląsk Wrocław. Kto zatem będzie górą w spotkaniu w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie mecze domowe rozgrywa Warta? Gdzie oglądać Warta Poznań - Śląsk Wrocław w TV NA ŻYWO Na którym kanale Warta Poznań - Śląsk Wrocław STREAM LIVE ONLINE.

Warta Poznań - Śląsk Wrocław Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Warta Poznań - Śląsk Wrocław LIVE STREAM w INTERNECIE. Jak trener Śląska Jacek Magiera ocenia dokonania poznańskich rywali? - Nie ukrywam, że Warta gra bardzo dobrze - szkoleniowiec Śląska docenił beniaminka w rozmowie z oficjalną stroną wrocławskiego klubu. - Jako dla beniaminka jest to dla nich naprawdę dobry sezon. Jednak - tak jak mówiłem - nie analizujemy aż tak bardzo przeciwnika, a koncentrujemy się na sobie. Oczywiście zbieramy informacje o rywalu, chcemy wiedzieć jak najwięcej o ich sposobie gry, ale kluczowa jest nasza postawa. Muszę przyznać, że Warta prezentuje się bardzo dobrze, świetną pracę robi trener Tworek, który stworzył drużynę chcącą wygrywać, robiącą niespodzianki i rywalizującą jak równy z równym z czołówką tabeli. Na pewno to duży sukces trenera, budującego ten zespół - komplementował przeciwnika trener Magiera i dodał: - Nie uważam, że zespół potrzebuje "rozruszania" - jeżeli chodzi o nasze ostatnie mecze, to wykreowaliśmy 15 sytuacji pod bramką przeciwnika. Jest jednak faza finalizacji akcji, skuteczności, nad którą pracowaliśmy w tym mikrocyklu treningowym bardzo dużo i mam nadzieję, że będzie to widoczne podczas meczu z Wartą Poznań. W żadnym ze spotkań nie miałem wątpliwości, jeżeli chodzi o wybór desygnowanych do gry zawodników w formacji obronnej. Mówiłem, że każdy z piłkarzy ma być gotowy, pracować nad swoim rozwojem. A ten rozwój jest na tyle duży, że możemy wybierać jeżeli chodzi o większą liczbę zawodników. Kartki, kontuzje czy urazy nie mogą zaburzyć tego, jak chcemy grać, pracować i zdobywać punkty w meczach mistrzowskich - podkreślił trener Magiera na oficjalnej witrynie wrocławskiej drużyny. Mecz Warta Poznań - Śląsk Wrocław w niedzielę 9 maja o godzinie 15. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Warta Poznań - Śląsk Wrocław GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Warta Poznań - Śląsk Wrocław w TV

Mecz Warta Poznań - Śląsk Wrocław w 29. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 9 maja. Początek spotkania Warta Poznań - Śląsk Wrocław o godzinie 15. Transmisja tv na żywo z meczu Warta Poznań - Śląsk Wrocław w Canal+ Premium. Stream online live z meczu Warta Poznań - Śląsk Wrocław dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze