Warta - Raków TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Warta - Raków STREAM ONLINE LIVE Warta - Raków TV Na jakim programie 20.04.2021

Mateusz Kuzimski
Autor: Cyfrasport Mateusz Kuzimski

Warta - Raków TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Warta - Raków STREAM ONLINE LIVE Warta - Raków w TV Na jakim programie Warta - Raków LIVE STREAM w INTERNECIE. Warta to największa niespodzianka sezonu. Beniaminek zajmuje szóste miejsce w lidze i już zapewnił sobie utrzymanie. Stało się to dzięki wyjazdowej wygranej 1:0 z Wisłą Kraków. Zwycięską bramkę zdobył Mateusz Kuzimski. Raków jest na trzeciej pozycji i w zapasie ma jeszcze do rozegrania zaległy mecz ze Stalą Mielec. W poprzedniej kolejce podopieczni Marka Papszuna wygrali 3:1 z Lechem Poznań. To może być wyjątkowy sezon dla ekipy z Częstochowy. Raków zagra jeszcze w finale Pucharu Polski. Gdzie oglądać Warta - Raków w TV NA ŻYWO Na którym kanale Warta - Raków STREAM LIVE ONLINE.

Warta - Raków Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Warta - Raków LIVE STREAM w INTERNECIE. Jak trener Piotr Tworek podchodzi do rywalizacji z Rakowem w Ekstraklasie? - Myślę, że ten jeden mecz więcej Rakowa w minionym tygodniu nie musi mieć znaczenia - zaznaczył szkoleniowiec Warty w rozmowie z "Super Expressem". - Na tym etapie sezonu i gdy rywal jest tak napędzony w lidze i pucharze, i są wyniki, to inaczej rozkłada się zmęczenie i inaczej wygląda regeneracja. Świadczy o tym fakt, że w każdym meczu zawodnicy Rakowa biegają po 115-120 km. Ale my się nie rozluźniamy do końca sezonu. Chcemy wygrać i zająć jak najwyższe ze miejsce w pierwszym od wielu lat sezonie Warty w Ekstraklasie. Każdy z piłkarzy ma jeden cel gdy wychodzi na boisko - pokazać swoje umiejętności i zostawić serce na boisku - zadeklarował trener Piotr Tworek na łamach naszego portalu przed starciem z Rakowem. Czy jego podopieczni znów sprawią niespodziankę? Mecz Warta - Raków we wtorek 20 kwietnia o godzinie 18. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Warta - Raków GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Warta - Raków w TV

Mecz Warta - Raków w 26. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany we wtorek 20 kwietnia. Początek spotkania Warta - Raków o godzinie 18. Transmisja tv na żywo z meczu Warta - Raków w Canal+ Sport, nSport+. Stream online live z meczu Warta - Raków dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze