Ważne wyznanie Lukasa Podolskiego o jego siłach. Przekazał kibicom ważną wiadomość

2021-10-14 19:41
Lukas Podolski
Autor: Katarzyna Zaremba/Super Express Lukas Podolski

Lukas Podolski po wielu latach obietnic trafił do polskiej ekstraklasy do Górnika Zabrze. Mistrz świata z 2014 roku nie gra jednak na wybitnym poziomie. W dotychczasowych sześciu meczach zanotował jedynie jedną asystę. Na Instagramie "Poldi" zdecydował się na szczere wyznanie o swoich siłach. To ważna wiadomość dla kibiców!

To z pewnością jeden z największych transferów w historii polskiej PKO BP Ekstraklasy. Na najwyższym szczeblu ligowym w kraju gra mistrz świata z 2014 roku, Lukas Podolski. Ten jest zawodnikiem Górnika Zabrze, do którego trafił po wielu latach obietnic. Na razie jednak nie zachwyca na murawie. Nie wszystkim kibicom podoba się także fakt, że "Poldi" łączy obowiązki z innymi zadaniami w Niemczech. Jest ekspertem w telewizji i występuje jako juror w niemieckim "Mam talent". Teraz na jego Instagramie pojawiło się ważne wyznanie o siłach i wiadomość do kibiców.

Podolski szczerze do kibiców o swoich siłach

Lukas Podolski przyznał wprost, jak ważni dla niego i jego kolegów są kibice ekipy z Roosevelta. - Pasja tych fanów jest naszą siłą - napisał na Instagramie "Poldi", pozując do fotografii ze stadionem w tle. "Jadymy durś" - dodał Podolski w hasztagach, wzbudzając pozytywne reakcje wśród fanów.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści

Lukas Podolski w Górniku Zabrze

Lukas Podolski wrócił do Górnika Zabrze niespodziewanie latem tego roku. 36-latek zagrał w barwach klubu z Roosevelta sześć spotkań (pięć w Ekstraklasie, jeden w Pucharze Polski), w których nie zdobył ani gola, zanotował tylko jedną asystę. Na boisku przebywał 333 minuty.

Urodzony w Gliwicach piłkarz w przeszłości grał m.in. w Bayernie Monachium i Arsenalu. W barwach reprezentacji Niemiec rozegrał 130 meczów, zdobył dla niej 49 goli, został mistrzem świata.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze