Bartosz Slisz

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Slisz

Wtopa klubu

Wielka wpadka Legii Warszawa. Internet aż huczy. Wystarczył ten szczegół, kibice nie mają litości

2022-09-06 14:12

Pomylić się jest rzeczą ludzką i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Ale niektóre błędy i wtopy są na tyle śmieszne, że bardzo szybko rozchodzą się w internetowej przestrzeni. Bo jak wiadomo, co raz pojawi się w Internecie, zostaje w nim na zawsze. Przekonuje się o tym Legia Warszawa, która popełniła zabawny błąd przy przedstawieniu statystyk Bartosza Slisza.

Media społecznościowe odgrywają obecnie niebywale ważną rolę w sporcie. Doskonale zdają sobie z tego sprawę kluby piłkarskie, które właśnie za pośrednictwem Twittera, Facebooka, czy Instagrama utrzymują kontakt z kibicami. Często na profilach drużyn pojawiają się ekskluzywne treści z szatni, podróży, czy obozów treningowych.

Czesław Michniewicz straci kluczowego piłkarza? Niepokojące informacje, to może być wielka wyrwa

Zabawna wpadka Legii. Kibice nie mają litości

Ale są również treści dla pasjonatów statystyk. Wpis właśnie z tej kategorii opublikowano na Twitterowym profilu Legii Warszawa. Przedstawiał on dystans, jaki w ostatnich trzech meczach pokonał Bartosz Slisz. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie zabawna wpadka i jeden mały, ale jednak wiele zmieniający błąd. Mianowicie pomylono kilometry z metrami.

Tak naprawdę zachowuje się Robert Lewandowski. Wydało się postępowanie Polaka, ujawniono tajemnicę szatni

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 4

Z wpisu wynikało, że w meczu ze Stalą Mielec Slisz pokonał 12 tys. km, w rywalizacji pucharowej w Niecieczy 16 tys. i 12 tys. w ostatni piątek przeciwko Radomiakowi. Jeśli zsumowałoby się te kilometry, wychodziłoby na to, że pomocnik Legii mógłby okrążyć Ziemię. Wpis szybko usunięto i poprawiono kilometry na metry, co już jest zdecydowanie bliższe prawdy.

Ale rzecz jasna w Internecie nic nie ginie i kibice na Twitterze zaczęli żartować z błędu we wpisie. - Legia stwierdziła, że Slisz podczas 3 meczów okrążył Ziemię. Mam nadzieję, że przy takich statystykach ktoś go chociaż za milion kupi - żartował jeden z użytkowników. - Bartek Slisz przebiegł 40 tysięcy kilometrów w 8 dni.To daje 5 000 kilometrów dziennie. Co daje 208 kilometrów na godzinę, licząc, że przez 8 dni biegł bez przerwy. Człowiek maszyna, szacun - ironizował inny internauta.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze