Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Tajemnice szatni

Tak naprawdę zachowuje się Robert Lewandowski. Wydało się postępowanie Polaka, ujawniono tajemnicę szatni

2022-09-06 7:46

Trudno wyobrazić sobie lepsze wejście do nowego zespołu niż to, które ma Robert Lewandowski. Do FC Barcelona przychodził jako nowa największa gwiazda tej drużyny i jak na razie wywiązuje się ze swojej roli wręcz doskonale. Kibice z Camp Nou są zachwyceni Polakiem, a jak się okazuje, również koledzy z szatni mają wielki respekt do napastnika, o czym przekonują hiszpańskie media.

Przejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelona było największym wydarzeniem letniego okienka transferowego. Polak niemal z urzędu stał się największą gwiazdą Blaugrany, która już w tym sezonie chce wrócić na zwycięskie tory i ponownie sięgać po najcenniejsze trofea. A główną rolę ma w tym odegrać właśnie Lewandowski.

Ujawniono szczegóły kontraktu Lewandowskiego w Barcelonie. Gigantyczne pieniądze, zaskakujący zapis o rozwiązaniu kontraktu!

Wyszło na jaw, jak zachowuje się Lewandowski. Hiszpanie ujawniają

Jak na razie reprezentant Polski w pełni spełnia oczekiwania, jakie kibice mieli po jego przejściu do Barcelony. W czterech pierwszych spotkaniach Lewandowski pięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców i był jednym z najlepszych piłkarzy Dumy Katalonii na boisku. Hiszpańscy dziennikarze nie ukrywają, że niewielu zawodników miało tak udany start w La Liga.

Jan Tomaszewski nazwał piłkarza reprezentacji pluskwą. "Mam nadzieję, że się na mnie nie obrazi, ale ma chłopską kiwkę".

"Marca" ujawnia również tajemnice szatni Barcelony i zauważa, że Lewandowski ujął kolegów z drużyny nie tylko umiejętnościami i świetną formą, ale także zachowaniem w szatni. - Chwalą także jego koleżeństwo, skromność, zdolność do pracy i umiejętności przywódcze - można przeczytać. Lewandowski ma zarażać pozytywną energią.

- Tworzy dobrą atmosferę: jest uprzejmy i uśmiechnięty. Przykładem jego pozytywnego nastroju jest jego postawa na boisku, gdy kolega z drużyny nie zauważył go, oddał strzał i chybił. Zamiast zrobić zamieszanie lub wpaść w złość, on uśmiecha się. Takie zachowanie można było zaobserwować w meczu z Sevillą, w różnych akcjach, na przykład z Dembele - twierdzą hiszpańscy dziennikarze.

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 4
Listen to "Lewandowski zostanie wygwizdany? Ofiara: "Niemcy pamiętają co mówił o Bayernie" [SuperSPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze