Kosta Runjaić

i

Autor: Cyfra Sport Kosta Runjaić

Niemcy kuszą Runjaicia

Wielki klub chce podwędzić Legii trenera! Kosta Runjaić kuszony przez Niemców, nie mają wątpliwości

2023-10-03 8:52

Kosta Runjaić bez dwóch swoją pracą w klubach PKO Ekstraklasy udowodnił, że jest świetnym fachowcem, co widać było najpierw po wynikach Pogoni Szczecin, a teraz Legii Warszawa. Praca niemieckiego szkoleniowca sprawiła jednak, że w jego kierunku zaczynają spoglądać coraz większe firmy. Jak donosi Jesco von Eichmann z niemieckiego "Sky Sports", Runjaić jest na celowniku Schalke i miał nawet dostać już ofertę od Niemców.

Kiedy Kosta Runjaić w 2017 roku został trenerem Pogoni Szczecin z pewnością niewiele osób zakładało, że jego kariera w Polsce może potoczyć się dokładnie tak, jak ma to obecnie miejsce. Niemiecki trener swoją pracą w ekipie "Portowców" zapracował na transfer do Legii Warszawa, gdzie z jego pracy bez dwóch zdań są niezwykle zadowoleni. Okazuje się jednak, że sytuację szkoleniowca wicemistrzów Polski z sezonu 2022/2023 bacznie obserwują ekipy zza naszej zachodniej granicy. 

Kosta Runjaić niespodziewanie odejdzie z Legii?! Niemcy łypią na trenera warszawskiej ekipy

Jesco von Eichmann z niemieckiego "Sky Sports" donosi bowiem, że Kosta Runjaić przykuł uwagę jednego z największych klubów w historii niemieckiej piłki, czyli Schalke 04 Gelsenkirchen. Siedmiokrotni mistrzowie Niemiec nie radzą sobie najlepiej w obecnym sezonie 2. Bundesligi i wygrali zaledwie 2 z 8 meczów w lidze, przez co znajdują się na trzecim miejscu od końca w ligowej tabeli. Kosta Runjaić ma być jednym z kandydatów do przejęcia drużyny i wyciągnięcia jej z kryzysu. Zdaniem dziennikarza, przedstawiciele klubu mieli już nawet skontaktować się z Runjaiciem.

Wielki klub chce podwędzić Legii trenera! Kosta Runjaić kuszony przez Niemców, nie mają wątpliwości

Kosta Runjaić dołączył do Legii Warszawa w lipcu 2022 roku i prowadził drużynę, jak dotąd w 57. meczach. Z Legią sięgnął po Puchar i Superpuchar Polski. Uwagę zagranicznych klubów bez dwóch zdań mógł przyciągnąć po ostatnim meczu Ligi Konferencji Europy, podczas którego stołeczna ekipa ograła Aston Villę 3:2.

Jan Tomaszewski ostro o Lewandowskim!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze