Wisła Kraków

i

Autor: Cyfra Sport Piłkarze Wisły Kraków

WIelkie kontrowersje!

Wielkie kontrowersje w trakcie meczu Wisły Kraków. Te liczby mogą niepokoić, szokujące kursy bukmacherów

2023-01-27 16:26

Wisła Kraków rozgrywała sparing z drużyną LASK Linz, który nie przeszedł bez uwagi kibiców. Wszystko przez bardzo niepokojące kursy bukmacherskie, które pojawiły się w trakcie spotkania. Te liczby stanowczo mogą niepokoić.

Wielkie kontrowersje wokół meczu sparingowego Wisły Kraków! W trakcie zgrupowania w Turcji, "Biała Gwiazda" rozgrywała mecz towarzyski z LASK Linz. W trakcie spotkania doszło do wielkiego zamieszania z kursami bukmacherskimi, które mogą wywoływać podejrzenia. Kiedy spojrzy się na te liczby, można mieć wątpliwości.

Kontrowersyjny sparing Wisły Kraków. Liczby mogą niepokoić

W meczu między Wisłą Kraków a LASK Linz doszło do dość dużego zamieszania z zakładami bukmacherskimi. Sprawę na swoim Twitterze opisał dziennikarz TVP Sport, Mateusz Miga.

-  Na giełdzie zakładów w ciągu kilku minut pojawiły się zaklady na łączną kwotę 23 tys euro, że w meczu z LASK padną minimum 3 bramki.  - napisał Miga na swoim Twitterze.

Ostatecznie, dziwnym trafem, przewidywania osób biorących udział w zakładzie na to, że w meczu polskiej ekipy będą minimum trzy bramki sprawdziły się, a "Biała Gwiazda" przegrała spotkanie 1:3. Nie da się ukryć, że to spotkanie, przez kursy bukmacherskie, które pojawiły się w trakcie spotkania wywołały niemałe kontrowersje.

Sonda
Czy Wisła Kraków wróci po następnym sezonie do ekstraklasy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze