Filip Mladenović, Legia Warszawa

i

Autor: Cyfra Sport Filip Mladenović

Wielkie problemy Legii przed meczem ze Spartakiem. Gwiazdor może wypaść ze składu, olbrzymie osłabienie

2021-12-08 14:00

Legia Warszawa będzie miała wielkie problemy przed meczem ze Spartakiem Moskwa? Szkoleniowiec "Wojskowych", Marek Gołębiewski, powiedział, że w trakcie meczu z rosyjskim klubem może zabraknąć wielkiej gwiazdy, która do tej pory była ostoją klubu w trakcie spotkań w europejskich pucharach.

Legia Warszawa będzie miała wielkie problemy w trakcie meczu ze Spartakiem Moskwa? Zdaniem Marka Gołębiewskiego, występ Filipa Mladenovicia w decydującym dla "Wojskowych" meczu w kontekście przyszłości w europejskich pucharach w tym sezonie może zostać zagrożony. Wszystko przez problemy z kolanem, którym ma zmagać się reprezentant Serbii.

Tak Mariusz Pudzianowski zareagował na nowych komentatorów w KSW. Będą musieli wystrzegać się jednej rzeczy!

Legia Warszawa bez Mladenovicia? Marek Gołębiewski powiedział o szczegółach

Reprezentant Serbii, który notował bardzo dobre występy w Lidze Europa, może nie wystąpić przeciwko Spartakowi z powodu problemów z kolanem. Sam szkoleniowiec "Wojskowych" przyznał w trakcie rozmowy z mediami, że uraz z którym zmaga się były piłkarz m.in. FC Koeln i Lechii Gdańsk jest starym urazem, którym będzie sie można zająć dopiero teraz. Patrząc na to, jak piłkarz jest ważny dla defensywy Legii, można zakładać, że jego nieobecność będzie dość dużym obciążeniem dla drużyny, która chciałaby kontynuować swoją przygodę w europejskich pucharach.

- Ma problemy z kolanem. Będzie miał zabieg, więc jego występ jest mało prawdopodobny. Zmagał się długo z tym urazem. Jest taki moment, że trzeba mu to kolano podleczyć - powiedział Marek Gołębiewski.

Bartosz Kurek był wytykany palcami. Jego ojciec przerwał milczenie, brutalna prawda wyszła na jaw

Aby zobaczyć zdjęcia z meczu Leicester City z Legią Warszawa, przejdź do galerii poniżej.

Legia będzie musiała szukać następcy Mladenovicia. Gołębiewski zdradził szczegóły

Trener "Wojskowych" przyznaje, że brak Mladenovicia nie powinien przełożyć się aż tak bardzo na grę Legii, szczególnie że do gry mają być dostępni  Lirim Kastrati, Rafael Lopes i Mattias Johansson, którzy mając pomóc drużynie w wywalczeniu dobrego rezultatu z wymagającym rywalem.

- Jest pole manewru - twierdzi Marek Gołębiewski przed meczem z Spartakiem.

Sonda
Legia Warszawa vs Spartak Moskwa - kto wygra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze