Wisła Kraków - Korona Kielce Transmisja TV NA ŻYWO i ONLINE. Gdzie oglądać STREAM ONLINE Wisła - Korona

2019-05-10 12:23 JWa
Wisła Kraków - Korona Kielce
Autor: Jacek Kozioł Wisła Kraków - Korona Kielce

Mecz Wisła Kraków - Korona Kielce NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z meczu Wisła - Korona 10.05.2019. To spotkanie dwóch odwiecznych rywali. Choć oba zespoły mają zapewnione utrzymanie w Ekstraklasie, to na boisku z pewnością nikt nie odpuści. Dla kibiców to prestiżowe starcie i nie wybaczą piłkarzom braku zaangażowania. Sprawdź, gdzie NA ŻYWO w TELEWIZJI i INTERNECIE oglądać mecz Wisła Kraków - Korona.

Mecz Wisła Kraków - Korona Kielce NA ŻYWO w TELEWIZJI i ONLINE 10.05.2019

Mecz Wisła Kraków - Korona Kielce zapowiada się na bardzo ciekawe widowisko. Co prawda oba zespoły wywalczyły już utrzymanie w Ekstraklasie na kolejny sezon 2019/20, ale rywalizacja między nimi elektryzuje fanów w Małopolsce i Świętokrzyskiem. Nie jest bowiem tajemnicą, że kibice obu ekip, delikatnie rzecz ujmując, za sobą nie przepadają. Dla fanów z Kielc to najbardziej prestiżowe starcie w całym roku, dla ich rywali tuż za spotkaniami z rywalami zza miedzy czyli Cracovią. Nic dziwnego, że piłkarze poważnie podchodzą do swoich obowiązków i o żadnym odpuszczaniu nie może być mowy. Fani wybaczą bowiem zawodnikom wszystko, ale nie brak zaangażowania. Ewentualne zwycięstwo nad odwiecznymi rywalami sprawi, że zawodnicy będą noszeni na rękach przez wiernych wspierających. Nieco większe szanse na triumf w piątek mają chyba gospodarze. Szczególnie jeśli spojrzymy na ostatnie bezpośrednie starcie tych zwaśnionych drużyn. Mecz ten odbył się głośnym echem w całej piłkarskiej Polsce i zakończył się bardzo niespodziewanym wynikiem.

Gdzie oglądać mecz Wisła - Korona LIVE w TV i INTERNECIE

Mecz Wisła Kraków - Korona będzie dla przyjezdnych szansą na rewanż za tamtą rywalizację. W marcu tego roku złocisto-krwiści na własnym stadionie podejmowali "Białą Gwiazdę". Fani spodziewali się wyrównanego boju, jak to zazwyczaj w spotkaniach między zainteresowaniami bywa. Tymczasem krakowianie przyjechali jak po swoje i wygrali przy Ściegiennego aż 6:2. Kibice byli wściekli na "Koroniarzy" i dali temu upust po końcowym gwizdku. Od tego momentu część fanów domaga się także zwolnienia trenera Gino Lettieriego.

Wisła - Korona LIVE. Transmisja NA ŻYWO w TELEWIZJI i INTERNECIE

Mecz Wisła - Korona odbędzie się w piątek 10 maja. Początek spotkania Wisła Kraków - Korona Kielce o godzinie 20:30 10.05.2019. Transmisja TV NA ŻYWO z meczu Wisła - Korona Kielce zostanie przeprowadzona przez Canal+ Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z meczu Wisła Kraków - Korona. Transmisja NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Wisła - Korona będzie dostępna tylko dla posiadaczy usługi nc+ go.

Najnowsze