Autor: Cyfrasport Legia Warszawa

Puchar Polski

Legia Warszawa wygrywa z Wisłą Płock! Trzy bramki pogrążyły "Nafciarzy"!

2022-10-18 22:27

Legia Warszawa wyeliminowała Wisłę Płock z Pucharu Polski. "Wojskowi" zagrali bardzo dobrze i w przekonującym stylu awansowali do kolejnej rundy. Mecz pokazał mocne strony drużyny ze stolicy Polski, ale także obnażył "Nafciarzy", którzy niestety, popełniali duże błędy.

Wisła Płock - Legia Warszawa 0:3

bramki: Muci 28', Josue 49', Kramer 90+5

kartki: Sekulski, Lesniak, Vallo - Nawrocki, Jędrzejczyk, Ribeiro, Kramer

Wisła Płock: Gradecki - Kapuadi, Chrzanowski (Wolski 59'), Krivotsyuk, Rasak (Vallo 59'), Szwoch (Sekulski 68'), Lesniak, Kolar (Davo 59'), Tomasik, Pawlak, Warchoł.

Legia Warszawa:  Miszta - Rose, Jędrzejczyk, Nawrocki - Wszołek, Slisz, Kapustka (Sokołowski 87'), Ribeiro - Josue - Rosołek (Kramer 71'), Muci (Carlitos 71')

Legia Warszawa awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski. "Wojskowi" okazali się lepsi od Wisły Płock, która mimo tego, że kreowała sobie sytuacje, nie umiała ich zamieniać na bramki. Porażka 0:3 pokazuje, że "Nafciarze" nie mieli dzisiaj większych argumentów i nie potrafili wykorzystywać swoich sytuacji.

Legia wygrywa z Wisłą Płock. Dobry mecz "Wojskowych"

Przed rozpoczęciem meczu wydawało się, że będziemy świadkami bardzo wyrównanego spotkania. Poprzedni mecz obu tych drużyn skończył się wygraną Wisły Płock, to też dzisiaj Legia wzięła rewanż. Pierwszą bramkę dla klubu ze stolicy zdobył Muci, który popisał się pięknym uderzeniem z odległości. Bramka Albańczyka była jedynym trafieniem w pierwszej połowie, mimo że Wisła miała swoje sytuacje i wydawało się, że znajdzie pomysł na Misztę. W drugiej połowie, Legia zaczęła przeważać i dominować - bramka Josue podcięła skrzydła Wisły. Swoją pierwszą bramkę dla drużyny zdobył także Kramer, który wpisał się na listę strzelców pod koniec spotkania.

Wisła Płock - Legia Warszawa

90+5'

GOOOOLLL! KRAMER NA 0:3! DOBRA KONTRA SŁOWEŃCA!

90+3'

Vallo pokłócił się z Ribeiro! Było blisko bójki, ale sędzia reaguje. Żółta dla Vallo.

90+2'

Mamy rzut rożny. Wolski próbuje dośrodkowania, ale nieudanie.

90'

Sędzia doliczył pięć minut do czasu podstawowego.

88'

Davo zza pola karnego! Ale Miszta odbija!

88'

Rzut rożny dla Wisły Płock nieudany i Carlitos rusza z kontrą, ale Hiszpan traci piłkę!

84'

Vallo próbuje z odległości, ale Miszta łapie w ręce.

82'

Kapustka dogrywa do Kramera, ale Słoweniec przestrzelił!

81'

Kolejna groźna sytuacja dla Wisły Płock! Tym razem przestrzelił Davo! To mogło przywrócić Nafciarzy do gry.

78'

Zmiana w Wiśle Płock. Gono wchodzi za Warchoła.

78'

CO TU SIĘ STAŁO! WISŁA PŁOCK POWINNA WYRÓWNAĆ! Miszta popełnił błąd i piłka została przechwycona przez piłkarzy Wisły w dogodnej sytuacji! Jędrzejczyk interweniował. a Sekulski go nadepnął, przez co będziemy mieli rzut wolny!

75'

Było blisko!

75'

Rzut rożny dla Legii Warszawa. Czy będzie bramka?

71'

Zmiany w Legii: Carlitos za Muciego, Kramer za Rosołka.

71'

Rosołek! Było blisko! Ale to nie wpadło!

68'

Zmiana w Wiśle Płock. Sekulski wchodzi za Szwocha.

65'

Szwoch na bramkę, ale piłka wybita!

65'

Brzydki faul Jędrzejczyka, który zaatakował Wolskiego. Mamy żółtą kartkę dla piłkarza Legii i rzut wolny dla Wisły Płock.

60'

3 zmiany w Wiśle Płock: Vallo za Rasaka, Wolski za Chrzanowskiego i Davo za Kolara.

58'

Nawrocki z żółtą kartką.

57'

Ribeiro zwija się z bólu po raz kolejny po starciu z piłkarzem Wisły. Jak na razie nie wiadomo, czy Portugalczyk będzie mógł kontynuować mecz.

53'

Odważny atak Wisły Płock, ale znow zaprzepaszczony! "Nafciarze" szukają bramki, tu może być jeszcze bardzo ciekawie.

51'

ALEŻ ZAPRZEPASZCZONA SZANSA! LESNIAK UDERZA DOBRZE W PIŁKĘ, ALE TUŻ OBOK SŁUPKA!

50'

SZYBKA ODPOWIEDŹ WISŁY PŁOCK! NIE MA JEDNAK BRAMKI! TO BYŁA GROŹNA KONTRA!

49'

GOOOOLLLLL!!!! LEGIA WARSZAWA!!!!! ŚWIETNY ATAK JOSUE, KTÓRY ODDAJE PIĘKNY STRZAŁ I PODWYŻSZA PROWADZENIE!

45'

Zaczynamy drugą połowę. Przypomnijmy, że Legia Warszawa prowadzi.

45'

Wisła Płock wykonywała rzut rożny tuż przed przerwa, ale piłkarze Legii poradzili sobie z dośrodkowaniem. Chwilę później sędzia zakończył pierwszą polowę.

45'

Sędzia doliczył minutę do czasu podstawowego.

44'

Rasak wywalczył rzut rożny dla Wisły Płock. Po dośrodkowaniu nie udało się jednak "Nafciarzom".

40'

Groźna sytuacja dla Legii! Josue pięknie przerzucił piłkę i było bardzo niebezpiecznie!

37'

Znakomita sytuacja dla Wisły Płock! Warchoł jednak obok słupka!

33'

Ribeiro ucierpiał w starciu z piłkarzami Wisły Płock, ale będzie mógł kontynuować grę.

32'

Dobra wrzutka Wisły Płock z rzutu wolnego! Mogło dojść do groźnej sytuacji, ale piłka wybita!

28'

GOOOOLLLLL!!!! LEGIA WARSZAWA!!!!!! !MUCI Z DALEKA, KAPITALNE UDERZENIE, LEGIA PROWADZI!

23'

Świetne uderzenie! Miszta jednak wybija piłkę!

23'

Rzut wolny dla Wisły Płock z dobrej odległości. Czy padnie bramka?

20'

Tomasik był w dobrej sytuacji do strzału, ale zatrzyuje go Wszołek!

19'

Legia próbuje ataku. Dośrodkowanie w pole karne wybite.

16'

Uderzenie z dystansu Kapustki. Jednak daleko od bramki.

11'

Kolar próbuje z odleglości! Ale Miszta łapie bez problemu.

10'

Ribeiro zwija się z bólu po starciu z jednym z piłkarzy Wisły Płock. Będzie rzut wolny.

8'

Dobra akcja Wisły Płock! Tomasik dograł na Warchola i było gorąco! Strzał jednak poszedł tuż kolo bramki!

6'

Legia szuka swojej sytuacji. Teraz wyrzut z autu w dobrej wysokości, ale z akcji nic nie wyszło.

3'

Pierwsza groźna sytuacja ze strony Wisły Płock! Miszta miał kłopoty, ale sędzia odgwizduje spalonego!

1'

Mecz start!

Witamy w relacji live! Piłkarze wychodzą na boisko.

Witamy w relacji z 1/16 finału Pucharu Polski. Wisła Płock zmierzy się z Legią Warszawa. Początek emocji o godzinie 20:30.