Wisła Płock - Legia Warszawa TV NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa: Wisła Płock - Legia Warszawa STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Wisła - Legia online?

2019-02-10 8:21 MSo
Legia Warszawa, Cafu, William Remy
Autor: Cyfra Sport Cafu i William Remy

Wisła Płock - Legia Warszawa TV NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa gdzie TRANSMISJA TV z meczu Wisła Płock - Legia Warszawa? STREAM ONLINE z meczu Wisła - Legia LIVE. O której godzinie mecz Wisła - Legia 10.02.2019? Lotto Ekstraklasa: Wisła Płock - Legia Warszawa w INTERNECIE. Na którym kanale mecz Wisła Płock - Legia Warszawa? W piątek wróciła Lotto Ekstraklasa! W niedzielę czekają nas dwa mecze - w drugim z nich Wisła Płock podejmie u siebie Legię Warszawa.

W niedzielę do boju w Lotto Ekstraklasie rusza ostatni pretendent do zdobycia mistrzowskiego tytułu. Legia Warszawa jest obecnie wiceliderem i po zwycięstwie Lechii i Jagiellonii, musi dziś odpowiedzieć tym samym. Strata do ekipy z Pomorza wynosi obecnie sześć oczek. Czy po meczu z Wisłą Płock zmaleje do trzech punktów?

Nafciarze zapomnieli już o znakomitym poprzednim sezonie i wrócili do walki o utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Zespół z Płocka znajduje się tuż nad strefą spadkową z trzema punktami przewagi nad piętnastym Górnikiem Zabrze. Ten jedna, podobnie jak Wisła, ma do rozegrania jeszcze jedno spotkanie.

Transmisję w TV z meczu Wisła Płock - Legia Warszawa przeprowadzi Canal+. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę, 10. lutego o godz. 18.00. Żaden darmowy i legalny stream online nie będzie dostępny. Można go wykupić w usłudze Player.pl.

Najnowsze