Wisła Płock - Legia Warszawa TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Legia Warszawa STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Wisła Płock - Legia Warszawa w INTERNECIE?

2019-09-18 12:41 DaO
Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport

Wisła Płock - Legia Warszawa TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Legia Warszawa STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Wisła Płock - Legia Warszawa 18.09.2019 w INTERNECIE. Mecz Wisła - Legia LIVE ONLINE. Miesiąc po pierwotnym terminie dojdzie do starcia Wisły Płock z Legią Warszawa. Wicemistrzowie Polski mają szansę na zniwelowanie wszystkich strat do lidera PKO Ekstraklasy. Mecz Wisła Płock - Legia Warszawa TV TRANSMISJA NA ŻYWO STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Wisła Płock - Legia Warszawa w INTERNECIE?

Pierwotnie rywalizacja w Płocku miała odbyć się na początku sierpnia, ale ze względu na występ Legii Warszawa w eliminacjach Ligi Europy, spotkanie zostało przełożone. Jednak w kwestii faworyta tego starcia nie zmieniło się nic. Jest nim zespół ze stolicy Polski. Podopieczni Aleksandara Vukovicia, mimo nie najlepszego wejścia w sezon, są tuż za czołówką PKO Ekstraklasy.

Co więcej, Legioniści mają zaledwie trzy punkty straty do lidera tabeli, Pogoni Szczecin i w środowe popołudnie mogą zniwelować ten dystans. Wisła Płock natomiast jest w zupełnie innym miejscu. Zespół prowadzony przez Radosława Sobolewskiego w ostatnim meczu doznał bolesnej porażki. Nafciarze przegrali aż 0:5 z Zagłębiem Lubin i mają niewielką przewagę nad strefą spadkową.

Mecz Wisła Płock - Legia Warszawa odbędzie się 18 września. TRANSMISJA z meczu Wisła Płock - Legia Warszawa TV NA ŻYWO na kanale Canal+Sport i Canal+Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

Najnowsze