Wisła Płock - Wisła Kraków TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Wisła Płock - Wisła Kraków STREAM ONLINE LIVE Wisła Płock - Wisła Kraków w TV Na jakim programie 28.02.2021

2021-02-28 12:12 PFK
Peter Hyballa
Autor: East News Peter Hyballa

Wisła Płock - Wisła Kraków TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Wisła Płock - Wisła Kraków STREAM ONLINE LIVE Wisła Płock - Wisła Kraków w TV Na jakim programie Wisła Płock - Wisła Kraków LIVE STREAM w INTERNECIE. Wisła Płock mogła się pochwalić serią czterech meczów bez porażki. Jednak pojechała do stolicy i przegrała 2:5 z Legią. Wisła Kraków za kadencji trenera Petera Hyballi przeszła metamorfozę. Wiślacy grają ofensywnie i bardzo intensywnie. Notują serię trzech meczów bez porażki. Wygrali dwa spotkania w Krakowie. Czy z Płocka przywiozą punkty? Gdzie oglądać Wisła Płock - Wisła Kraków w TV NA ŻYWO Na którym kanale Wisła Płock - Wisła Kraków STREAM LIVE ONLINE.

Wisła Płock - Wisła Kraków Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Wisła Płock - Wisła Kraków LIVE STREAM w INTERNECIE. Na czym opiera się filozofia trenera Petera Hyballi? - Mój trening jest ciężki, ale polega również na sztuce regeneracji - wyznał Niemiec w rozmowie z "Super Expressem". - Zawsze musisz znaleźć ten balans. Czasem zespół zbyt często traci piłkę. Jeśli jesteś lepszy w posiadaniu piłki, to masz władzę. Pomysł na mecz jest po twojej stronie. Ostatnie dwa spotkania graliśmy w totalnym śniegu - z Jagiellonią i ze Śląskiem. Wtedy nie możesz grać w normalną piłkę, grasz długimi podaniami. Musisz mieć drugą piłkę. Wszystkie muszą być nasze. W mojej drużynie musisz co mecz biegać jak diabeł i grać jak diabeł. Prawie każdy nasz mecz był "stykowy" – 1:1, 1:0, 3:4, 1:1, 2:1 Musimy się szarpać o każdy punkt - przekonywał Peter Hyballa na łamach naszego portalu. Mecz Wisła Płock - Wisła Kraków w niedzielę 28 lutego o godzinie 12.30. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Wisła Płock - Wisła Kraków GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Wisła Płock - Wisła Kraków

Mecz Wisła Płock - Wisła Kraków w 19. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 28 lutego. Początek spotkania Wisła Płock - Wisła Kraków o godzinie 12.30. Transmisja tv na żywo z meczu Wisła Płock - Wisła Kraków w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Wisła Płock - Wisła Kraków dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze