Zagłębie - Lechia TV NA ŻYWO. Ekstraklasa: Zagłębie - Lechia STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Zagłębie - Lechia w TV Na jakim programie 23.10.2020

2020-10-23 19:54 PFK
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Autor: Cyfrasport Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Zagłębie - Lechia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Zagłębie - Lechia TV Na jakim programie mecz Zagłębie - Lechia STREAM LIVE w INTERNECIE. Piłkarze Zagłębia bardzo obiecująco wystartowali. Po siedmiu kolejkach zajmują miejsce na podium. Ostatnio przegrali 1:2 z Legią na Łazienkowskiej. Bramkę zdobył Filip Starzyński, który trafił z rzutu karnego. Czy teraz Zagłębie wygra z Lechią, która potknęła się u siebie z Pogonią Szczecin? Gdzie obejrzeć Zagłębie - Lechia TV NA ŻYWO Na którym Zagłębie - Lechia LIVE STREAM ONLINE.

Zagłębie - Lechia STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Zagłębie - Lechia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. W poprzedniej kolejce Lechia przegrała u siebie 0:1 z Pogonią Szczecin. O potknięciu gospodarzy zadecydował kuriozalny gol. Na bramkę Duszana Kuciaka strzelał, a w zasadzie podawał Alexander Gorgoń. Obrońcy jak i golkiper Lechii przyglądali się jak piłka wpada do bramki. - Wynik jest dużym rozczarowaniem - przyznał trener Lechii po spotkaniu z Pogonią, którego wypowiedź zacytowała oficjalna strona gdańskiej drużyny. - Mimo wszystko nie zasłużyliśmy na porażkę, ale piłka nie zawsze jest sprawiedliwa. Po naszej stronie za mało było konkretów. Wprawdzie optyczna przewaga należała do nas, zdecydowanie częściej byliśmy przy piłce, jednak z tego wynikało mało sytuacji, mało było strzałów, dośrodkowań. Tym na pewno jestem zawiedzony – i to jest do poprawy. Myślę, że w przekroju całego meczu lepiej zagraliśmy w pierwszej połowie. Zmiany nie poprawiły w naszej grze tyle, ile chcieliśmy. Bramka wisiała w powietrzu, jednak wykreowaliśmy zbyt mało sytuacji, aby trafić do siatki. Dziś musimy przełknąć tę gorzką pigułkę, musimy utrzymać te dobre elementy, które dziś niewątpliwie były. Musimy zagrać tylko bardziej konkretnie, być bardziej zdecydowani i odważni. Na tym będziemy się skupiać w następnych dniach - zapowiadał szkoleniowiec Lechii. Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie - Lechia czytaj poniżej.

Zagłębie - Lechia TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk w 8. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w piątek 23 października. Początek spotkania Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk o godzinie 20.30. Transmisja z meczu Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk w telewizji Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD.

Najnowsze