Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1:0. "Miedziowi" wygrywają rzutem na taśmę

2012-03-16 21:10

W meczu otwierającym 22. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy Zagłębie Lubin pokonało na własnym stadionie Widzew Łodź 1:0. Gol na wagę trzech punktów padł w 93. minucie meczu!

Bramkę po zamieszaniu w polu karnym strzelił boczny defensor "Miedziowych" Costa Nhamoinesu. Piątkowa wygrana z Widzewem miała duże znaczenie dla Lubinian w kontekście walki o utrzymanie sie w lidze.

Podopieczni Pavla Hapala mają teraz cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że znajdujące się w niej drużyny swoje mecze rozgrywają dopiero w sobotę (ŁKS) i niedzielę (Cracovia).

Przeczytaj koniecznie: PZPN karze Zagłębie Lubin za afere korupcyjną. Minus 3 punkty i 300 tysięcy złotych grzywny

1:0 - Costa Nhamoinesu (93. minuta)

Składy:

Załębie Lubin: Ptak - Nhamoinesu, Horvath, Banaś, Widanow - Lira (Abwo - 83. minuta), Rachwał (Odur - 84. minuta), Pawłowski, Bilek, Hanzel - Sernas (Woźniak - 70. minuta)

Widzew Łódź: Mielcarz - Dudu (Bartkowski - 73. minuta), Abbes, Ukah, Broź - Okachi, Panka, Pinheiro, Kaczmarek, Ostrowski (Oziębała - 68. minuta) - Mehi Ben Dhifallah (Matusiak - 46. minuta)