Zagłębie - Stal TRANSMISJA TV NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Stal Mielec STREAM ONLINE w Internecie. GDZIE OGLĄDAĆ Zagłębie - Stal ONLINE i TV Na jakim programie Zagłębie - Stal 21.11.2020

2020-11-21 11:52
Filip Starzyński
Autor: Cyfrasport Filip Starzyński

PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Stal Mielec TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz Zagłębie - Stal STREAM ONLINE w Internecie. TRANSMISJA LIVE mecz Zagłębie - Stal. GDZIE OGLĄDAĆ mecz Zagłębie - Stal w TV Na jakim programie MECZ Zagłębie - Stal 21.11.2020. Zarówno "Miedziowym" jak i beniaminkowi PKO Ekstraklasy, Stali Mielec potrzebne jest przełamanie. Pierwsi czekają na zwycięstwo od dwóch, a drudzy od czterech spotkań. Sytuacja beniaminka jest jednak znacznie poważniejsza. Po piątkowej wygranej Piasta Gliwice, to oni spadli na ostatnie miejsce w tabeli. Czy poprawią swój bilans już w sobotę? GDZIE OBEJRZEĆ mecz Zagłębie Lubin - Stal Mielec? TRANSMISJA TV NA ŻYWO Zagłębie Lubin - Stal Mielec STREAM ONLINE.

PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Stal Mielec STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV - gdzie oglądać?

To będzie wielkie święto dla obu zespołów. Zagłębie Lubin spotka się ze Stalą Mielec pierwszy raz od sezonu... 1995/1996. Jeszcze w XX wieku częściej po zwycięstwa sięgał zespół "Miedziowych". Dziś przed podopiecznymi Martina Seveli poważne wyzwanie. Nie dlatego, że beniaminek z Mielca błyszczy formą. Tak zdecydowanie nie jest. Stal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i wszystko wskazuje na to, że w tym roku będzie się biła o utrzymanie. Zagłębie z powodu pandemii koronawirusa miało niemal miesięczną przerwę od występów. Ostatni raz ekipa z Lubina wybiegła na boisko... 23 października. Mimo to, zespół Seveli jest zdecydowanym faworytem, choć Stal trzy z czterech ostatnich spotkań przegrywała tylko jedną bramką. Wyjątkiem był mecz z Wisłą Kraków zakończony kompromitacją 0:6. Zespół z Mielca pierwszy raz poprowadzi nowy trener, Leszek Ojrzyński. – Stal to mój szósty klub w Ekstraklasie i szósty, który przejmuję, gdy jest w trudnym momencie. Wiem, że wracam w nowych warunkach. Pandemia koronawirusa pozmieniała sporo rzeczy, to czas nowości. Dla mnie to również ciekawa sprawa i wyzwanie - mówił w rozmowie ze Sport.tvp.pl.

Jan Tomaszewski nie ma WĄTPLIWOŚCI: Między Lewym a Brzęczkiem wybuchła WOJNA | Futbologia

Gdzie oglądać mecz Zagłębie Lubin - Stal Mielec STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV NA ŻYWO?

Mecz PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Stal Mielec zaplanowano na sobotę, 21 listopada o godzinie 17:30. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Zagłębie Lubin - Stal Mielec w CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3. STREAM ONLINE NA ŻYWO z meczu Zagłębie Lubin - Stal Mielec można wykupić na platformie Canalplusonline.pl - żaden DARMOWY I LEGALNY STREAM z meczu Lechia - Śląsk nie będzie dostępny.

Najnowsze