Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Mocne słowa byłego prezesa PZPN

Zbigniew Boniek powiedział, kogo uważa za najlepszą drużynę w Polsce. Nie jest to Raków, ani Legia! Jasne stanowisko

2023-03-08 18:26

Zbigniew Boniek postanowił powiedzieć, kto jego zdaniem jest najlepszą drużyną w Polsce. Były szef PZPN w rozmowie z "goal.pl" wskazał, kto jego zdaniem ma najmocniejszą drużynę w Polsce. Co ciekawe, były reprezentant Polski nie wskazał ani liderującego Rakowa Częstochowa, ani znajdującej się na drugim miejscu w ligowej tabeli Legii.

Zbigniew Boniek postanowi jasno powiedzieć, kto jego zdaniem, posiada najmocniejszą drużynę w Polsce. Były szef PZPN jest zdania, że to nie Legia ani Raków, które znajdują się na dwóch pierwszych miejscach ligi są najlepsze, a Lech Poznań, który swoją piłkarską jakość udowadnia w rozgrywkach europejskich pucharów. Padły jasne słowa.

Zbigniew Boniek nie ma wątpliwości. To Lech Poznań ma najmocnieszą drużynę, padły mocne słowa

W trakcie rozmowy z "goal.pl", Boniek nie ukrywał swoich pozytywnych emocji względem postawy Lecha Poznań i nie ma wątpliwości, że mistrzowie Polski osiągnęli bardzo duży sukces.

- Według mnie sukcesem w sporcie jest końcowe zwycięstwo. Wiadomo, że w przypadku polskich drużyn to na razie nie wchodzi w rachubę, ale możemy spojrzeć na to, ile progów udało się przekroczyć. Pierwszym jest kwalifikacja do fazy grupowej i Lech to zrobił. Następnym awans z grupy i Lech to zrobił. Później pokonanie drużyny w 1/16 finału i tu znów się udało. Są to powody do zadowolenia - mówił Boniek i dodał, że jego zdaniem, to klub ze stolicy Wielkopolski ma najmocniejszą kadrę.

- Uważam, że Lech ma najmocniejszą drużynę w Polsce, jeśli chodzi o jakość piłkarzy. I trudno, by strata 16 punktów była rzeczą pozytywną - stwierdził były szef PZPN.

Sonda
Czy Zbigniew Boniek był dobrym prezesem PZPN-u?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze