Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Znów zrobiło się gorąco

Zbigniew Boniek znowu wywołał burzę na Twitterze. Kontrowersyjny wpis! Otrzymał natychmiastową kontrę

2023-03-05 18:11

Zbigniew Boniek wciąż pozostaje aktywny na Twitterze i lubi komentować przeróżne sytuacje - nie tylko te związane ze światem sportu. Tym razem jednak były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej postanowił się wypowiedzieć na temat sytuacji z meczu Legii Warszawa, w której piłkarz stracił... dwie jedynki. Zbigniew Boniek postanowił stanąć w obronie sędziów i szybko napotkał bolesną kontrę.

Podczas meczu Legii Warszawa z Górnikiem Zabrze nigdy nie brakuje emocji. Te czasem jednak potrafią nieco ponieść. Czy tak można mówić o sytuacji z ostatniego spotkania? Anthony van den Hurk w walce o piłkę uderzył łokciem w twarz Rafała Augustyniaka. Piłkarz stracił dwa przednie zęby, a sam zawodnik, która atakował ręką głowę przeciwnika obejrzał tylko żółtą kartkę. Czy słusznie? W sieci rozpętała się burza.

Jubileusz gwiazdy Legii Warszawa w ligowym klasyku. Bartosz Kapustka znów posłał "ciasteczko" [WIDEO]

Boniek broni sędziego Frankowskiego. Duże kontrowersje!

Zbigniew Boniek postanowił bronić arbitrów, ale nie zgadzało się z nim wiele osób. Były prezes PZPN zabrał głos na Twitterze w całej sprawie.

- Sędzia Frankowski nie popełnił żadnego błędu. Wszystko w tym meczu zgodnie z przepisami. Wypadły zęby? Zdarza sie, zero w tym było premedytacji czy złośliwości. Gramy dalej - stwierdził Zbigniew Boniek, który raczej nie spodziewał się odpowiedzi, która nadeszła momentalnie.

Na tweet Zbigniewa Bońka odpowiedział Marcin Borski, były międzynarodowy sędzia. - Jasne że tak zwłaszcza że na linii był Marcin Boniek. W takim zestawie mecz musiał być wzorowo poprowadzony - napisał.

Kim jest Marcin Boniek? Czy to rodzina Zbigniewa Bońka?

Portal Sport.pl informuje, że Marcin Boniek to bratanek Zbigniewa Bońka.

Wpis Bońka wywołał duże emocje wśród kibiców, którzy wskazywali na liczne błędy arbitra w tym spotkaniu. Prezes PZPN nie decydował się jednak na nie odpowiadać.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze