Anna Lewandowska w króciutkich szortach pokazała szczególny znak! Mało kto w to wierzy [ZDJĘCIE]

2021-06-19 20:48
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Reprezentacja Polski w sobotni wieczór walczy na stadionie w Sewilli całkowicie o wszystko. Porażka odetnie bowiem bezpowrotnie drogę "Biało-czerwonych" do awansu do fazy pucharowej. Na stadionie La Cartuja w stolicy Andaluzji pojawiła się m.in. Anna Lewandowska, aby na żywo wspierać swojego męża i kapitana drużyny narodowej, Roberta Lewandowskiego. I zaprezentowała absolutnie szczególny symbol!

Żarty się skończyły. Po tym, jak Polacy spisali się fatalnie w pojedynku ze Słowacją na stadionie w Petersburgu, stało się jasne, że w Hiszpanii będą walczyli o wszystko. Dodatkowo sytuację skomplikowały im cztery punkty wywalczone przez Szwecję w ich dwóch pierwszych pojedynkach w ramach Euro 2020. Jeżeli Polacy przegrają w Sewilli z wielkimi faworytami tego pojedynku, Hiszpanami, to pożegnają się z Euro 2020 - utracą nawet matematyczne szanse awansu do fazy pucharowej.

Memy przed meczem Hiszpania - Polska

Swojego męża na żywo na stadionie La Cartuja wspiera Anna Lewandowska. Kobiety zabrakło w Rosji, gdzie Polacy rozegrali pojedynek ze Szwedami, ale w drugim pojedynku zdecydowała się dopingować swojego męża na żywo. Pojawiła się w stolicy Andaluzji wierząc, że "Biało-czerwoni" osiągną z Hiszpanami korzystny rezultat. Pokazała także symbol, w który chyba mało kto wierzy, ale każdy ma na to nadzieję - znak wiktorii, zwycięstwa. Oby właśnie ono nadeszło w sobotnią noc w Sewilli!

Anna Lewandowska pokazała symbol
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska pokazała symbol

Upalne temperatury na południu Hiszpanii sprawiły, że Anna Lewandowska mogła się ubrać w całkowicie wygodny i letni sposób. Pozostaje mieć nadzieję, że gorące nastroje udzielą się także fanom reprezentacji Polski po końcowym gwizdku sędziego. Nadrzędnym zadaniem jest przedłużenie szans na awans do fazy pucharowej mistrzostw Europy!

Zobacz też: Wystarczyło, by Cristiano Ronaldo odsłonił kilka centymetrów. I cały świat GO zobaczył! [ZDJĘCIE]

Polsko-hiszpańska fiesta przed meczem. Co tam się działo?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE