Donald Tusk nie wytrzymał. Gdy przeczytał te słowa o sobie i Bońku, zareagował natychmiast. "Z rudymi tak zawsze"

2021-06-15 19:41
Donald Tusk, Zbigniew Boniek
Autor: Marcin Gadomski, Cyfra Sport Donald Tusk zareagował na słowa o sobie i Zbigniewie Bońku

Donald Tusk od wielu lat zalicza się do grona najbarwniejszych postaci w polskiej polityce i wielu obywateli oraz polityków nie potrafi przejść obok niego obojętnie. Tym razem byłemu premierowi oberwało się przy okazji porażki Polaków ze Słowacją, podczas swojego pierwszego meczu na Euro. Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej nie wytrzymał i zareagował, gdy przeczytał wpis o sobie i Zbigniewie Bońku.

Pomimo tego, że Donald Tusk zniknął z polskiej polityki w 2014, gdy zaczął piastować urząd przewodniczącego Rady Europejskiej, to wciąż zalicza się nad Wisłą do grona najbarwniejszych osób, koło których wiele osób nie potrafi przejść obojętnie. Były premier i szef Platformy Obywatelskiej niejednokrotnie musi zmagać się z nieprzychylnymi komentarzami na swój temat. Tym razem Donald Tusk oberwał przy okazji przegranego meczu Polska - Słowacja na Euro 2020. Były premier natychmiast zareagował po tym, jak przeczytał wpis na Twitterze porównujący go do Zbigniewa Bońka. Takiej reakcji wiele osób mogło się jednak nie spodziewać po byłym premierze. 

Donald Tusk zareagował na słowa o sobie i Zbigniewie Bońku

- Trudno nie widzieć podobieństwa w karierze Zbigniewa Bońka i Donalda Tuska. Kariera międzynarodowa kosztem spalonej ziemi w Polsce. Co Brzęczek robił gorzej od Sousy - zapytał polityk Zbigniewa Bońka na Tiwtterze. Na odpowiedź nie musiał długo czekać, jednak ta nie nadeszła z konta prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, a Donalda Tuska. - Z rudymi tak zawsze... - odparł były przewodniczący Rady Europejskiej. 

Agent Grosickiego nie wytrzymał i wygarnął Paulo Sousie po meczu ze Słowacją. Kaniewski przerwał milczenie, padły mocne słowa

Jan Tomaszewski po meczu Polska - Słowacja

Na Zbigniewa Bońka spadła fala hejtu

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej również nie ma w Internecie łatwego życia. Ci, którzy obserwują konto Zbigniewa Bońka na Tiwtterze doskonale z pewnością wiedzą, że prezes PZPN lubi komentować w sieci wiele wydarzeń niekoniecznie sportowych, jednak jego wpisy często spotykają się z falą krytyki, którą kierują fani niezadowoleni z gry reprezentacji Polski. Tym razem Zbigniew Boniek musiał zmierzyć się z masą komentarzy po fatalnym występie Polaków na Euro 2020. 

Słowa Zbigniewa Bońka przykryte lawiną HEJTU. Ogromna FRUSTRACJA wylana na prezesa PZPN po jego wpisie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE