Samochód podający piłkę

i

Autor: AP

Euro 2020: Szok podczas inauguracji. Samochód wjechał na murawę [EURO 2021]

2021-06-11 21:34

Prawdziwy szok podczas pierwszego meczu inaugurującego Euro 2020: Turcja-Włochy. Tuż przed pierwszym gwizdkiem na murawę stadionu wjechał… samochód – mały i elektryczny, ale jednak. Na pokładzie auta do sędziego przyjechała… piłka. To było prawdziwe zaskoczenie i element, który zszokował wielu miłośników piłki nożnej oglądających inauguracyjny mecz Euro 2021 rozgrywanego przez pandemię w roku 2021. Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 rozpoczęły się w zaskakujący sposób.

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 rozpoczęły się, jak mówią niektórzy, z rocznym opóźnieniem, ale fani sportu czekali i w końcu się doczekali. Emocje gwarantowane, a podczas EURO 2020 zapewniają je nie tylko sportowe zmagania, ale nawet sama oprawa imprezy. Podczas inauguracji turnieju, tuż przed pierwszym gwizdkiem meczu Turcja-Włochy na murawę stadionu jechał samochód – mały i elektryczny, ale jednak. Na jego pokładzie, wprost do arbitra sędziującego w czasie pierwszego spotkania, przyjechała piłka.

Dariusz Szpakowski wspomina dawne czasy i ocenia szanse Polaków na Euro

Piłka została dowieziona na środek boiskiem specjalnym samochodzikiem. GRAMY! – to jeden z pierwszych wpisów podczas meczu otwarcia EURO 2020 w naszej relacji na żywo na SE.pl. Śledź ją razem z nami! Zobacz: Turcja - Włochy RELACJA NA ŻYWO.

To było prawdziwe zaskoczenie. Tuż przed pierwszym gwizdkiem na murawę stadionu Olimpico w Rzymie wjechał samochód elektryczny VW. To właśnie tu odbywa się inauguracja Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020. Obiekt gościł już m.in. Igrzyska Olimpijskie w 1960 roku, dwukrotnie mistrzostwa Europy, raz mistrzostwa świata oraz finały Ligi Mistrzów. Więcej o nim: Euro 2021: Stadio Olimpico. Informacje techniczne, pojemność, informacje, ciekawostki, mecze.

Euro 2020. Samochód elektryczny na murawie podał piłkę

Marka samochodu elektrycznego, który podał sędziemu piłkę podczas inauguracji Euro 2020 nie dziwi – to volkswagen, a więc auto od jednego ze sponsorów i partnerów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020. Co jeszcze wiemy, o małym samochodzie elektrycznym, który pojawił się na murawie Olimpico? To mała kopia VW ID.4, a więc nowego, komfortowego SUV-a od Volkswagena.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze