Euro: Mateusz Klich potwornie wyśmiany przez internautów na konferencji przed meczem Polska - Szwecja. Z tym nie powinien mieć problemów

2021-06-22 20:17
Mateusz Klich na konferencji prasowej przed meczem Polska - Szwecja
Autor: Cyfra Sport Mateusz Klich na konferencji prasowej przed meczem Polska - Szwecja

Polacy przygotowują się do ostatniego spotkania w fazie grupowej na Euro 2020, podczas którego zmierzą się ze Szwecją na Gazprom Arenie w Petersburga. Podczas ostatniej konferencji prasowej przed meczem Polska - Szwecja, wraz z trenerem Paulo Sousą pojawił się Mateusz Klich. Internauci szybko znaleźli sposób, aby wyśmiać pomocnika reprezentacji Polski po tym, jak pomocnik Biało-czerwonych otrzymał pytanie od szwedzkiego dziennikarza.

Po tym, jak reprezentacja Polski zremisowała w Sewilli z Hiszpanami, zdobywając bardzo cenny punkt, piłkarze prowadzeni przez trenera Paulo Sousę wyruszyli do Petersburga, gdzie zmierzą się w meczu o wszystko ze Szwecją. To od wyniku tego spotkania zależeć będzie, czy Biało-czerwoni pożegnają się z Euro 2020 już po fazie grupowej, czy awansują do dalszej części turnieju. Nic więc dziwnego, że ostatnia konferencja prasowa przed meczem Polska - Szwecja cieszyła się dużym zainteresowaniem mediów nie tylko z Polski, ale również Szwecji. Na dzień przed meczem przed kamerami pojawili się Paulo Sousa i Mateusz Klich i już na początku konferencji internauci znaleźli powód, aby wyśmiać pomocnika reprezentacji Polski, który na co dzień reprezentuje barwy angielskiego Leeds United.

Mateusz Klich wyśmiany podczas konferencji prasowej 

Po kilku pytaniach zadanych przez polskich dziennikarzy, swoją szansę, aby zapytać o coś pomocnika reprezentacji Polski otrzymały również szwedzkie media. Już przy pierwszym pytaniu dziennikarza, Mateusz Klich musiał poprosić o jego powtórzenie, a nieco później w tle było słychać tłumacza, który przekłada Klichowi pytanie z angielskiego na polski. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na to, że pomocnik Biało-czerwonych bez problemów powinien poradzić sobie z pytanie w języku angielskim, ponieważ na co dzień miesza w Anglii i ich zdaniem pomoc tłumacza nie powinna być potrzebna Polakowi. 

Zbigniew Boniek wziął do ręki wielką tubę i... Tego publicznie jeszcze nie robił

Euro 2020: Tajemnicze ŻELAZKO Mateusza Borka i OGON BYKA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE