Gareth Bale

i

Autor: AP Gareth Bale

Gareth Bale zakończy karierę? Media potwierdzają, Walijczyk ma sprytny plan

2021-07-06 20:25

Gareth Bale jest coraz bliższy zakończenia swojej kariery piłkarskiej? Mimo że skrzydłowy Realu Madryt ma tylko 31 lat, to już dawno miał stracić motywację do gry w piłkę i zdaniem brytyjskich mediów, za rok skończy swoją karierę klubową. Piłkarz chce jednak być autorem precedensu i mimo bycia na emeryturze, zagrać na mistrzostwach świata w piłce nożnej. Czegoś takiego w świecie piłki nożnej jeszcze nie było. Czy Walijczyk podejmie najbardziej zdumiewającą decyzję w swojej karierze?

Gareth Bale jest coraz bliższy zakończenia swojej kariery piłkarskiej? Reprezentant Walii od dawna zdaje się być zmęczony graniem w Realu Madryt i kilkukrotnie próbował opuścić "Królewskich". Okazuje się, że piłkarz ekipy "The Dragons" może postawić na zupełnie innowatorski ruch i skończyć z grą w klubie, ale nie zrezygnować z dalszą przygodą z kadrą narodową, aby móc zagrać z nią na mistrzostwach świata w Katarze. Takiego ruchu w historii dyscypliny jeszcze nie było.

Grzegorz Krychowiak otrzymał niezwykle WAŻNĄ wiadomość od fana. Reakcja piłkarza była błyskawiczna

Gareth Bale zdecyduje się na niespodziewany ruch? Walijczyk chce zaskoczyć

Okazuje się, że reprezentant Walii w piłkę nożną na poważnie myśli o tym, aby nie kontynuować przygody z piłką nożną po wygaśnięciu jego kontraktu z Realem Madryt. Umowa byłego gracza Tottenhamu kończy się już po sezonie 2022/2023 i miałby to być ostatni akt historii piłkarza w piłce klubowej. Mimo pobytu na emeryturze, Bale chciałby jednak nadal grać w kadrze Walii i wystąpić z nią na mundialu w Katarze, jeśli ta przejdzie kwalifikacje, a przynajmniej tak twierdzą brytyjskie media.

- Bale jest otwarty na kontynuowanie gry w piłkę nożną dla swojej ukochanej Walii - twierdzi brytyjski "Mirror".

Żona Fabiana Drzyzgi ujawniła prawdę na temat męża. Nie życzy córce tego samego

Tomaszewski SZCZERZE o Podolskim: to porównanie jest jednoznaczne

Co postanowi Bale? Walijczyk nie odniósł się do plotek

Mimo że Bale zdaje się być u kresu swojej piłkarskiej kariery, to nie powiedział, co zamierza zrobić dalej. Nawet po odpadnięciu z Walią z Euro 2020 nie był w stanie stwierdzić, czy zanotował ostatni występ ze smokiem na piersi. Wydawać się może, że Walijczyk zdecyduje się jeszcze pograć w piłkę, jeśli jego kadra zakwalifikuje się na mistrzostwa świata. Czy będzie w stanie kontynuować karierę klubową? Tego nie jest w stanie stwierdzić nikt.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze