Romelu Lukaku, reprezentacja Belgii

i

Autor: AP Romelu Lukaku

Gwiazda Belgii jednym zdaniem poruszyła cały świat. WZRUSZAJĄCY gest Lukaku dla Eriksena

2021-06-12 22:18

Tym co wydarzyło się podczas meczu Danii z Finlandią na Euro 2020 żył cały świat. Pod koniec pierwszej połowy Christian Eriksen stracił przytomność i musiał być reanimowany na boisku. Na szczęście życiu gwiazdy reprezentacji Danii nie zagraża już niebezpieczeństwo. O swoim koledze z Interu Mediolan nie zapomniał Romelu Lukaku. Napastnik jednym zdaniem po zdobytej bramce poruszył tysiące widzów.

Sceny z meczu Danii z Finlandią trzeba nazwać po prostu horrorem. Gdy pod koniec pierwszej połowy Eriksen po prostu upadł na murawę, wielu widzów nie wiedziało co się dzieje. Kilka sekund później było już jasne, że sytuacja jest dramatyczna. Po raz kolejny w historii futbolu piłkarz dostał ataku serca podczas spotkania, ale wszystko wskazuje na to, że tym razem historia będzie miała szczęśliwe zakończenie. Eriksen musiał być reanimowany, ale lekarzom udało się przywrócić funkcje życiowe i piłkarz opuszczając boisko na noszach był już przytomny.

Raport z Sopotu. Przedostatni trening przed wylotem do Rosji.

Kolejne wiadomości docierające z Danii były coraz bardziej optymistyczne. Szybko okazało się, że stan Eriksena jest stabilny i Duńczyk został przewieziony do szpitala. Jednak w samej chwili, gdy był reanimowany na murawie, cały świat drżał o jego życie. Informacje o wydarzeniach z Kopenhagi dotarły również do innych zawodników grających na Euro 2020.

Zobacz: Zapłakana partnerka Christiana Eriksena weszła na murawę. Od tych obrazków pęka serce [ZDJĘCIA]

O swoim koledze z Interu Mediolan nie zapomniał Romelu Lukaku. Napastnik reprezentacji Belgii na początku meczu z Rosją zdobył premierową bramkę na turnieju. Tuż potem podbiegł do kamery i w kierunku obiektywu powiedział: - Chris, Chris kocham Cię! Wideo z tego momentu błyskawicznie obiegło media społecznościowe i wzruszyło tysiące fanów.

Najnowsze