Internauci bezlitośnie porównali Lewandowskiego i resztę Polaków

i

Autor: Cyfra Sport Internauci bezlitośnie porównali Lewandowskiego i resztę Polaków

Internauci przejechali się po Polakach po porażce na Euro. Bolesne porównanie Lewandowskiego i innych, okrutnie w nich uderzyli

2021-06-24 9:32

Ostatni mecz Polaków w fazie grupowej Euro 2020 nie poszedł tak, jak życzyliby sobie tego zarówno zawodnicy prowadzeni przez Paulo Sousę, jak i kibice Biało-czerwonych. Przegrana 2:3 ze Szwedami oznacza, że Polacy żegnają się z Euro 2020, co od razu doprowadziło do wysypu mniej lub bardziej uszczypliwych komentarzy pod adresem piłkarzy reprezentacji Polski. Jeden z nich bezlitośnie porównuje Roberta Lewandowskiego i innych zawodników grających z orzełkiem na piersi.

Przed meczem reprezentacji Polski ze Szwecją niemalże wszyscy zdawali sobie sprawę z tego, jak ważny jest wynik spotkania rozgrywanego na Gazprom Arenie w Petersburgu. Piłkarze prowadzeni przez trenera Paulo Sousę pomimo starań i walki do ostatniej sekundy meczu, nie byli w stanie pokonać prezentujących się rywali ze Skandynawii i pożegnali się z Euro 2020 już po zakończeniu zmagań w fazie grupowej turnieju. Po ostatnim gwizdku sędziego Internet zalała fala memów oraz mniej lub bardziej uszczypliwych komentarzy pod adresem reprezentantów Polski. Jeden z nich wyjątkowo bezlitośnie porównał Roberta Lewandowskiego, strzelca dwóch bramek w meczu ze Szwecją oraz jego kolegów z drużyny narodowej. Zdaniem internautów różnica pomiędzy naszym kapitanem, a resztą drużyny Biało-czerwonych jest tak ogromna, że wygląda to wręcz komicznie. 

Internauci bezlitośnie porównali Lewandowskiego i resztę Polaków

Na koncie "Troll Football" na Twitterze, które specjalizuje się w żartobliwym komentowaniu boiskowych wydarzeń, pojawił się mem, który wyjątkowo bezlitośnie uderza w reprezentantów Polski. Na zdjęciu można bowiem zobaczyć najnowszą konsolę PlayStation 5, która jest jedną z dwóch najpotężniejszych konsol do gier oraz stary telewizor, który zamiast płaskiego ekranu ma jeszcze kineskop. Oczywiście PS5 ma być metaforą Roberta Lewandowskiego, a stary odbiornik ma odzwierciedlać resztę kadry. Kontrast pomiędzy nimi jest tak duży, że aż komiczny. 

Wymowny apel Tomaszewskiego do Sousy. Bońka w to nie mieszał, ale wyraził się jasno

Zobacz także: Memy po meczu Polska - Szwecja na Euro 2020

Sonda po meczu Polska-Szwecja
Sonda
Czy Robert Lewandowski to najlepszy piłkarz świata?
Najnowsze