Internauci przejechali się po Polakach po porażce na Euro. Bolesne porównanie Lewandowskiego i innych, okrutnie w nich uderzyli

2021-06-24 9:32
Internauci bezlitośnie porównali Lewandowskiego i resztę Polaków
Autor: Cyfra Sport Internauci bezlitośnie porównali Lewandowskiego i resztę Polaków

Ostatni mecz Polaków w fazie grupowej Euro 2020 nie poszedł tak, jak życzyliby sobie tego zarówno zawodnicy prowadzeni przez Paulo Sousę, jak i kibice Biało-czerwonych. Przegrana 2:3 ze Szwedami oznacza, że Polacy żegnają się z Euro 2020, co od razu doprowadziło do wysypu mniej lub bardziej uszczypliwych komentarzy pod adresem piłkarzy reprezentacji Polski. Jeden z nich bezlitośnie porównuje Roberta Lewandowskiego i innych zawodników grających z orzełkiem na piersi.

Przed meczem reprezentacji Polski ze Szwecją niemalże wszyscy zdawali sobie sprawę z tego, jak ważny jest wynik spotkania rozgrywanego na Gazprom Arenie w Petersburgu. Piłkarze prowadzeni przez trenera Paulo Sousę pomimo starań i walki do ostatniej sekundy meczu, nie byli w stanie pokonać prezentujących się rywali ze Skandynawii i pożegnali się z Euro 2020 już po zakończeniu zmagań w fazie grupowej turnieju. Po ostatnim gwizdku sędziego Internet zalała fala memów oraz mniej lub bardziej uszczypliwych komentarzy pod adresem reprezentantów Polski. Jeden z nich wyjątkowo bezlitośnie porównał Roberta Lewandowskiego, strzelca dwóch bramek w meczu ze Szwecją oraz jego kolegów z drużyny narodowej. Zdaniem internautów różnica pomiędzy naszym kapitanem, a resztą drużyny Biało-czerwonych jest tak ogromna, że wygląda to wręcz komicznie. 

Internauci bezlitośnie porównali Lewandowskiego i resztę Polaków

Na koncie "Troll Football" na Twitterze, które specjalizuje się w żartobliwym komentowaniu boiskowych wydarzeń, pojawił się mem, który wyjątkowo bezlitośnie uderza w reprezentantów Polski. Na zdjęciu można bowiem zobaczyć najnowszą konsolę PlayStation 5, która jest jedną z dwóch najpotężniejszych konsol do gier oraz stary telewizor, który zamiast płaskiego ekranu ma jeszcze kineskop. Oczywiście PS5 ma być metaforą Roberta Lewandowskiego, a stary odbiornik ma odzwierciedlać resztę kadry. Kontrast pomiędzy nimi jest tak duży, że aż komiczny. 

Wymowny apel Tomaszewskiego do Sousy. Bońka w to nie mieszał, ale wyraził się jasno

Zobacz także: Memy po meczu Polska - Szwecja na Euro 2020

Sonda po meczu Polska-Szwecja
Sonda
Czy Robert Lewandowski to najlepszy piłkarz świata?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze