Raheem Sterling jest najlepszym strzelcem Anglii w kwalifikacjach. Zdobył 4 bramki w dwóch meczach.

i

Autor: Press Focus Raheem Sterling jest najlepszym strzelcem Anglii w kwalifikacjach. Zdobył 4 bramki w dwóch meczach.

Jan Tomaszewski OSTRZEGA Duńczyków. "Tylko Bóg wie, co zrobi Sterling"

2021-07-06 16:26

Wspierani mocą wielkiego Wembley Anglicy postarają się powstrzymać rewelacyjną Danię. – Mają Harry’ego Kane’a i harcowników w drugiej linii. Grają na zero z tyłu, a to jest najważniejsze. A Harry Kane i Raheem Sterling zawsze coś wymyślą - mówi Jan Tomaszewski, legendarny bramkarz reprezentacji Polski.

Tylko jeden mecz dzieli Anglię od pierwszego finału wielkiej imprezy od 55 lat. Duńczycy, sensacyjni zwycięzcy Euro 92, marzą o powtórzeniu tego historycznego wyczynu. – Niech ten mecz zakończy się rzutami karnymi. Anglicy grają u siebie i jeśli dojdzie do tego, że Duńczyków nie wpuszczą na stadion, to będzie to kolejny skandal. To nieudolność działaczy. Hiszpanów i Włochów też nie będzie, bo groziłaby im kwarantanna. VIP-y za to mogą wejść bez konieczności kwarantanny? Są równi i równiejsi. Żółta kartka dla UEFA! - grzmi Tomaszewski.

Lukas Podolski w Górniku! Jest szczery komentarz Jana Tomaszewskiego. Jednoznaczne porównanie!

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia

Piłkarze Garetha Southgate’a do strefy medalowej Euro dotarli dzięki znakomitej grze w defensywie (pięć meczów bez straty bramki). W przodzie od początku turnieju błyszczy Raheem Sterling, a w ćwierćfinałowym meczu z Ukrainą (4:0) na dobre odblokował się kapitan Harry Kane.

Były reprezentant Polski w rozmowie z "Super Expressem" zachwyca się grą Włochów. Zwraca jednak uwagę na ich słaby punkt!

Arkadiusz Milik pod piękną opieką Agaty Sieramskiej [ZDJĘCIA]

– Grają klasyczną piłkę. Mają tego Kane’a, czyli jedną dziewiątkę, i harcowników wokół niego, czyli nawet piątką w drugiej linii i normalną obroną. Czwórką lub trójką. To wskazówka dla Sousy. Nie wolno grać dwiema dziewiątkami. Anglicy grają na zero z tyłu, bo to jest najważniejsze. A Kane i Sterling zawsze coś wymyślą. Duńczycy będą musieli tych harcowników powstrzymać, dobrze pokryć Raheema Sterlinga, bo to boski zawodnik. Tylko Bóg wie, co zrobi – mówi Tomaszewski.

Półfinał Euro 2020 Anglia - Dania w środę. Pierwszy gwizdek na Wembley o godz. 21.00. 

Pietro Vierchowod, legenda włoskiego futbolu, specjalnie dla Super Expressu: Italia jest głodna sukcesu na EURO

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze